۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

تور آنکارا خرداد 98

آنکارا شهری تاریخی و سیاسی در ترکیه می باشد که با دیدنی‌ های تاریخی ،مراکز تفریحی ،سفارتخانه و مراکز دولتی چه برای مردم ترکیه و چه برای توریستان خارجی ،یک تور ارزان و جذاب محسوب می گردد. تابستان‌ های گرم و آفتابی و زمستان‌ های معتدل و بارانی، باعث شده سفر به آنکارا ، هر موقع سال، جذابیت‌ های خودش را برای توریستان و گردشگران و حتی خود ترک ها هم داشته باشد.

تور آنکارا خرداد 98
تور آنکارا خرداد 98

با وجود ویژگی هایی که در قسمت فوق گفته شد، بهار این شهر چیز دیگری است.در فصل بهار این شهر با گل های رنگارنگ و درختان سرسبز خودنمایی میکند و نظر هر بیننده ای را به خود جلب میکنند.تور آنکارا خرداد هم جزو یکی از تورهای بهاری آنکارا محسوب می شود که توسط ایرلاین های مختلف برگزار می گردد.پکیجی که در قسمت زیر درج شده است برای تاریخ ۰۱ الی ۳۱ خرداد ماه می باشد. چنانچه تاریخ و یا هتل دیگری مد نظرتان می باشد، امکان فراهم آوردن آن نیز ممکن می باشد البته اگر از همین الان برای رزرو تور آنکارا خرداد ماه اقدام کنید از تخفیفات ویژه ای بهره مند می شوید و چنانچه تاریخ خاصی مد نظرتان است با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

 

خدمات تور ارزان آنکارا خرداد 98 : بلیط رفت و برگشت با پرواز ایران ایر،۴ شب اقامت در هتل های آنکارا همراه با صبحانه ،ترانسفر فرودگاهی ،بیمه مسافرتی ،لیدر فارسی زبان ،گشت شهری

اطلاعات هتلدرجه هتل۱ تخته۲ تختهمدت سفراطلاعات
هتل اتاپ بلوار3 ستارهتماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیریدپرواز
هتل گلد3 ستارهتماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیریدپرواز
هتل آنمون4 ستارهتماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیریدپرواز
هتل هیلتون5 ستارهتماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیریدپرواز
هتل سوئیس5 ستارهتماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیریدپرواز

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید