۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

تور ارمنستان تیر 97

یکی از سوالاتی که گردشگران تور ارمنستان با آن روبرو هستند ، نحوه انتخاب ایرلاین مناسب برای سفر هوایی به ارمنستان است . برای رفتن به ارمنستان تنها میتوانید به ایروان پرواز کنید که پروازهایش چندان زیاد و متنوع نیستند و برای خرید بلیط هواپیما به ایروان باید زودتر از سایر مسیرها اقدام کنید ؛ اما همین پروازها هم نسبتا ارزان هستند . قیمت بلیط هواپیمای ارمنستان با توجه به فاصله کوتاهش با تهران ، بسیار مناسب است .خوشبختانه برای تور ارمنستان تیر تعداد پروازها با نظم و تعداد بیشتری از زمستان برگزار می شود .

تور ارمنستان تیر
تور ارمنستان تیر

فرودگاه ایروان (AVN) تنها فرودگاه بین‌المللی شهر است که در 12 کیلومتری ایروان قرار دارد . مدت زمان پرواز تهران – ایروان حدود یک و نیم ساعت می باشد . پرواز ارمنستان از تهران در این فرودگاه می‌نشیند و فاصله زیادی با شهر ندارد . برای رسیدن از فرودگاه ایروان به مرکز شهر ، اتوبوس‌های 201 گزینه‌های خوب و کم‌هزینه‌ای هستند . این اتوبوس‌ها هر 30 دقیقه حرکت می‌کنند و تا مرکز شهر می‌روند . تاکسی‌های فرودگاه هم راحت پیدا می‌شوند و چندان پرهزینه نیستند . برای روزهای شلوغ سال ، مانند تور ارمنستان تابستان که اوج رونق گردشگری ایروان است ، بهتر است برای خرید بلیط هواپیما ایروان ، عجله کنید . در اینجا شرایط تور ارمنستان هوایی را می بینید .

خدمات تور ارمنستان تیر 97 :

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • ترانسفررفت و برگشت فرودگاهی
 • راهنمای فارسی زبان
 • ۴ شب اقامت در هتل با صبحانه
 • بیمه مسافرتی
 • سیم کارت رایگان
 • گشت شهری با ناهار

قیمت تور ارمنستان تیر ۹۷

اطلاعات هتلدرجه هتل۱ تخته۲ تختهمدت سفرتوضیحات
هتل نور3 ستاره۳ شبماهان
هتل سیلاچی3 ستاره۳ شبماهان
هتل دیاموند هاوس4 ستاره۳ شبماهان
هتل رویال پلازا4 ستاره۳ شبماهان
هتل ماریوت4 ستاره۳ شبماهان

 

نکات مهم تور ارمنستان :

 1. برای سفر به ارمنستان نیاز به دریافت ویزای ورودی ندارید و کافیست پاسپورت شما ۷ ماه اعتبار داشته باشد تا ویزای توریستی ارمنستان را در فرودگاه دریافت کنید .
 2. ساعت حرکت پرواز ماهان از تهران به مقصد ایروان ساعت ۱۲:۳۵ بعد از ظهر و ساعت حرکت پرواز ماهان از ایروان به تهران ساعت ۱۴:۴۵ می باشد .
 3. برای تجربه یک تور ارزان ارمنستان می توانید در یکی از هتل های سه ستاره ارمنستان اقامت کنید .
 4. مدت زمان پرواز تهران _ ایروان ۱:۳۰ می باشد .

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید