۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

تور ارمنستان مرداد 97

برخی از گردشگرانی که تور ارمنستان را انتخاب می کنند ، با سوالاتی راجع به واحد پول ارمنستان و البته مقدار ارزی که میتوانند با خود داشته باشند روبرو هستند . درام ارمنستان برابر با 100 لوماست . اسکناس‌های درام با مبالغ 50000 ، 20000 ، 10000 ، 5000، 1000 و 500 چاپ می‌شوند . سکه های 500 ، 200 ، 100 ، 50 ، 20 و 10 درامی نیز در ارمنستان ، استفاده می شود . اگر مستر کارت داشته باشید میتوانید از خودپردازهای شهرهای بزرگ ارمنستان برای دریافت درام استفاده کنید . در تور ارمنستان مرداد که تعداد گردشگران بیش از سایر اوقات است بهتر است به اندازه کافی پول همراه داشته باشید .

تور ارمنستان مرداد
تور ارمنستان مرداد

مردم ارمنستان بسیار خونگرم و میهمان‌نواز هستند و سعی می کنند تا شما را برای تجربه یک سفر خوب همراهی کنند . ارمنی‌ها با روی گشاده از توریست‌ها استقبال می‌کنند و سعی دارند تا گردشگران در این کشور احساس راحتی کنند . با اینکه زبان رسمی در ایروان ، زبان ارمنی است ، مردم ایروان می‌توانند به خوبی روسی صحبت کنند و نسل جوان‌تر تاحدودی با زبان انگلیسی آشنا هستند اما در خارج از ایروان مشکلاتی در خصوص زبان خواهید داشت و در سایر استان‌ها مردم چندان با زبان انگلیسی آشنا نیستند . فرهنگ ارمنستان حتما برایتان بسیار جالب خواهد بود که تا حدودی به فرهنگ مردم ایران نزدیک است . برای رزرو تور ارمنستان تابستان 15 روز قبل از سفر اقدام کنید .

خدمات تور ارمنستان مرداد ۹۷ :

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • ترانسفررفت و برگشت فرودگاهی
 • راهنمای فارسی زبان
 • ۴ شب اقامت در هتل با صبحانه
 • بیمه مسافرتی
 • سیم کارت رایگان
 • گشت شهری با ناهار

قیمت تور ارمنستان مرداد 97

اطلاعات هتلدرجه هتل۱ تخته۲ تختهمدت سفرتوضیحات
هتل نور3 ستاره۳ شبماهان
هتل سیلاچی3 ستاره۳ شبماهان
هتل دیاموند هاوس4 ستاره۳ شبماهان
هتل رویال پلازا4 ستاره۳ شبماهان
هتل ماریوت4 ستاره۳ شبماهان

 

 

نکات مهم تور ارمنستان :

 1. برای سفر به ارمنستان نیاز به دریافت ویزای ورودی ندارید و کافیست پاسپورت شما ۷ ماه اعتبار داشته باشد تا ویزای توریستی ارمنستان را در فرودگاه دریافت کنید .
 2. ساعت حرکت پرواز ماهان از تهران به مقصد ایروان ساعت ۱۲:۳۵ بعد از ظهر و ساعت حرکت پرواز ماهان از ایروان به تهران ساعت ۱۴:۴۵ می باشد .
 3. برای تجربه یک تور ارزان ارمنستان می توانید در یکی از هتل های سه ستاره ارمنستان اقامت کنید .
 4. مدت زمان پرواز تهران _ ایروان ۱:۳۰ می باشد .

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید