۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

تور ارمنستان مرداد 97

برخی از گردشگرانی که تور ارمنستان را انتخاب می کنند ، با سوالاتی راجع به واحد پول ارمنستان و البته مقدار ارزی که میتوانند با خود داشته باشند روبرو هستند . درام ارمنستان برابر با 100 لوماست . اسکناس‌های درام با مبالغ 50000 ، 20000 ، 10000 ، 5000، 1000 و 500 چاپ می‌شوند . سکه های 500 ، 200 ، 100 ، 50 ، 20 و 10 درامی نیز در ارمنستان ، استفاده می شود . اگر مستر کارت داشته باشید میتوانید از خودپردازهای شهرهای بزرگ ارمنستان برای دریافت درام استفاده کنید . در تور ارمنستان مرداد که تعداد گردشگران بیش از سایر اوقات است بهتر است به اندازه کافی پول همراه داشته باشید .

تور ارمنستان مرداد
تور ارمنستان مرداد

مردم ارمنستان بسیار خونگرم و میهمان‌نواز هستند و سعی می کنند تا شما را برای تجربه یک سفر خوب همراهی کنند . ارمنی‌ها با روی گشاده از توریست‌ها استقبال می‌کنند و سعی دارند تا گردشگران در این کشور احساس راحتی کنند . با اینکه زبان رسمی در ایروان ، زبان ارمنی است ، مردم ایروان می‌توانند به خوبی روسی صحبت کنند و نسل جوان‌تر تاحدودی با زبان انگلیسی آشنا هستند اما در خارج از ایروان مشکلاتی در خصوص زبان خواهید داشت و در سایر استان‌ها مردم چندان با زبان انگلیسی آشنا نیستند . فرهنگ ارمنستان حتما برایتان بسیار جالب خواهد بود که تا حدودی به فرهنگ مردم ایران نزدیک است . برای رزرو تور ارمنستان تابستان 15 روز قبل از سفر اقدام کنید .

خدمات تور ارمنستان مرداد ۹۷ :

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • ترانسفررفت و برگشت فرودگاهی
 • راهنمای فارسی زبان
 • ۴ شب اقامت در هتل با صبحانه
 • بیمه مسافرتی
 • سیم کارت رایگان
 • گشت شهری با ناهار

قیمت تور ارمنستان مرداد 97

اطلاعات هتل درجه هتل ۱ تخته ۲ تخته مدت سفر توضیحات
هتل نور 3 ستاره ۳ شب ماهان
هتل سیلاچی 3 ستاره ۳ شب ماهان
هتل دیاموند هاوس 4 ستاره ۳ شب ماهان
هتل رویال پلازا 4 ستاره ۳ شب ماهان
هتل ماریوت 4 ستاره ۳ شب ماهان

 

 

نکات مهم تور ارمنستان :

 1. برای سفر به ارمنستان نیاز به دریافت ویزای ورودی ندارید و کافیست پاسپورت شما ۷ ماه اعتبار داشته باشد تا ویزای توریستی ارمنستان را در فرودگاه دریافت کنید .
 2. ساعت حرکت پرواز ماهان از تهران به مقصد ایروان ساعت ۱۲:۳۵ بعد از ظهر و ساعت حرکت پرواز ماهان از ایروان به تهران ساعت ۱۴:۴۵ می باشد .
 3. برای تجربه یک تور ارزان ارمنستان می توانید در یکی از هتل های سه ستاره ارمنستان اقامت کنید .
 4. مدت زمان پرواز تهران _ ایروان ۱:۳۰ می باشد .

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید