۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

تور باکو اردیبهشت

تور باکو اردیبهشت

تور باکو اردیبهشت ماه زمان مناسبی برای سفر به آذربایجان و پایتخت آن باکو می باشد لذت سفر با سال ها تجربه در زمینه برگزاری تور باکو این افتخار را دارد که در تمامی ماه های سال به ویژه اردیبهشت ماه اقدام به برگزاری تور باکو می نماید.

 

بسیاری از گردشگران بخاطر زیبایی های آذربایجان و آب و هوای مساعد و طبیعت بکر آن به آذربایجان سفر می کنند. باکو پایتخت آذربایجان است که به عنوان عروس قفقاز شناخته شده است.

تور باکو یکی از مناسب ترین تورهای خارجی است. نزدیکی فرهنگی جمهوری آذربایجان با ایران و قیمت تور باکو دلایل خوبی برای انتخاب این تور است. به همین دلیل گروه گردشگری لذت سفر هم اقدام به برگزاری تور باکو بصورت مستقیم و بدون واسطه می نماید.

 

لذت سفر مجری مستقیم و بدون واسطه تور باکو در تمام طول سال بویژه فروردین ، اردیبهشت ، خرداد 97

 

مقصد گردشگری جدید

باکو طی سالیان اخیر به مقصد جدید گردشگران خارجی و ایران تبدیل شده است ، امنیت ، تفریحات ، زیر ساخت های حمل و نقل عمومی و هزینه های مناسب یکی از دلایل انتخاب تور باکوبه عنوان سفر به پایتخت باکو است ، همچنین این شهر روز به روز در حال پیشرفت و تبدیل شدن به شهری مدرن است که میزبان جشنواره ها و فستیوال های مهم جهانی از جمله فستیوال خرید باکو

هزینه های تور باکو

تور باکو یکی از لوکس ترین و بهترین تور های مسافرتی از نظر هزینه و مسافت است همچنین میشود تور زمینی را برای سفر به باکو انتخاب کرد. برای اقامت در شهر نیز پیدا کردن یک هتل ارزان قیمت یا آپارتمان کار چندان سختی نیست و حتی میتوانید یک ویلا زیبا و لوکس برای خود انتخاب کنید ، قیمت غذا هم گران نیست و میتوانید به راحتی در شهر بگردید و از غذاهای آذری ، اروپایی و بین المللی لذت ببرید

فرهنگ نزدیک

باکو لقب عروس قفقاز را دارد این شهر دارای امکان تاریخی، مدرن و تفریحی فوق العاده ای است، باکو شهری پر از زیبایی و ساختاری شبیه به شهر های اروپایی دارد ، ساحل دریای خزر و امتداد یک پارک ساحلی در کنار آن لذت قدم زدن در یک شهر ساحلی زیبا و ثبت لحظاتی  بیادماندی در این شهر را برای مسافران تداعی می کند ، آذربایجان به دلیل دارا بودن مسلمانان بسیار فرهنگ نزدیکی با ایران دارد. 

تنوع تور باکو

اجرای تور باکو تنوع بسیار زیادی دارد، توری که میتوانید فقط برای گردش در یک شهر اروپایی از آن لذت ببرید، یا از یک شهر ساحلی در گرمای تابستان، توری با دیدنی های تاریخی و فرهنگی و با تور باکو و شهرستان های بی نظیر آذربایجان همه اینها تنوعی است که شما انتظار آن را دارید، تور باکو متنوع تر از آن است که فکرش را می کنید.

دیدنی‌های تور باکو

تور باکو دیدنی های زیادی دارد، دیدنی هایی که منحصر به زمان حال نمیشوند، در تور باکو شما شاهد در هم آمیخته شدن تاریخ و فرهنگ غنی مردم آذربایجان با سبک معماری مدرن خواهید بود. تور باکو برای یک سفر کوتاه و خانوادگی میتواند بهترین انتخاب باشد چرا که باکو شما را با وجه ی کوچک شده ی اروپا با امنیت فراوان آشنا می کند.

مراکز‌خرید تور باکو

در تور باکو مراکز خرید بخش جداناشدنی هستند، باکو دارای مراکز خرید نوساز و پر از برند های معتبر است، برند هایی جهانی با نمایندگی های رسمی، همچنین همه ساله در باکو فستیوال خرید در فصل بهار و پاییز برگزار میشود که تور باکو در آن تاریخ میتواند برای عاشقان خرید فوق العاده هیجان انگیز باشد.

 

تور باکو اردیبهشت

هتل

درجهقیمتزمان برگزاری

فور سیزنس

5 ستارهاردیبهشت
ماریوت5 ستارهاردیبهشت  
هیلتون5 ستارهاردیبهشت  
پولمن5 ستارهاردیبهشت  
بلوار5 ستارهاردیبهشت  
فیرمونت5 ستارهاردیبهشت  

این توریست

5 ستارهاردیبهشت  
رنسانس5 ستارهاردیبهشت  
اکسلسیور5 ستارهاردیبهشت  

 حیات ریجنسی

5 ستارهاردیبهشت  

 

جهت کسب اصلاعات بیشتر درباره تور باکو با کارشناسان ما در ارتباط باشید

خط ویژه مسیر باکو : ۴٣۶٧۴۴۶۶ – ٠٢١

 

تور باکو ، تور باکو ویژه اردیبهشت ۹۷ ، هوایی و زمینی

پیشنهاد میکنم بخوانید

تور باکو اردیبهشت

تور باکو اردیبهشت

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
خط ویژه مشاوره
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید