۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

تور دهلی فروردین ۹۷

دهلی همواره به خاطر داستانهای تاریخی و بناهای زیبا و ارزشمند در بین گردشگران تور هند محبوب بوده است. دهلی نو، پایتخت هند به خاطر دیدنی های بی شمار نیز مورد توجه دوستداران هند می باشد. آب و هوای هند چندان اهمتی برای مسافران ندارد و در هر فصلی توریست جذب می کند. اما شما به عنوان یک گردشگر باید در مورد آب وهوای دهلی قبل از سفر بدانید. به منظور لذت هر چه بیشتر از زیبایی های تاریخی و جاذبه های فرهنگی دهلی ، باید در بهترین شرایط آب و هوایی به دهلی سفر کنید. پس پیشنهاد می کنیم تور دهلی فروردین ۹۷ را انتخاب کنید.

تور دهلی نوروز
دهلی

هر چند دهلی در تمام طول سال جاذبه های تفریحی فراوانی دارد ولی بهتر است بدانید از ماه اکتبر تا مارس (شروع پاییز تا زمستان) بهترین زمان سفر به دهلی می باشد. هر چند زمستانهای پایتخت سرد است و دمای هوا تا ۲ درجه سلسیوس در ماه ژانویه گاهی کاهش می یابد، اما ظهرهای آفتابی و دلپذیری دارد. از جاذبه های گردشگری دهلی و مراکز خرید و خیابانهای افتابی دهلی لذت ببرید ولی لباس پشمی همراه داشته باشید چرا که صبح و عصر هوا سرد می شود. 

خدمات تور دهلی فروردین

  • ویزای هند
  • پرواز با هواپیمایی ماهان
  • اقامت در هتل ۴ و ۵ ستاره با صبحانه
  • بن غذا
  • گشت شهری
  • راهنمای فارسی زبان
  • بیمه مسافرتی

قیمت تور دهلی فروردین ۹۷

همانطور که می دانید مواردی مثل هتل، بلیط هواپیما، مدت اقامت، خدمات تور و از همه مهمتر نرخ ارز، بر قیمت تور دهلی تاثیر مستقیم دارد. قیمت تور فروردین ۹۷  در فصل کم گردشگر یا لو سیزن ، قیمت هتل و بلیط هواپیما کاهش می یابد و در نتیجه قیمت بلیط هواپیما دهلی نیز کاهش می یابد. در عوض در فصل سیزن ، نرخ تور دهلی افزایش می یابد. مثلا تور دهلی عید ۹۷ با قیمتی بالاتر از تور دهلی ویژه زمستان به فروش می رسد .

 

اطلاعات هتلدرجه هتل۱ تخته۲ تختهمدت سفرتوضیحات
هتل رادیسون بلو5 ستاره –۷ شبپرواز
هتل لیلا امبینس کانونشن5 ستاره –۷ شبپرواز
هتل لا گولز کورت3 ستاره –۷ شبپرواز

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید