۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
رزرو آنلاین بلیط هواپیما

تور لنکاوی تابستان 97

تور لنکاوی تابستان 97
امتیاز به مطلب

اگر عاشق طبیعت هستید. اگر می خواهید چند روزی را به دور از شلوغی های شهر استراحت کنید و یا اگر می خواهید سفری ارزان را تجربه کنید ما تور مالزی و  تور لنکاوی تابستان 97 را به شما پیشنهاد می دهیم . آژانس ما در زمینه ی تورهای لحظه آخری مالزی نیز فعالیت می کند . به نظر شما جزیره ی لنکاوی چگونه جایی است ؟ و برای تفریح در لنکاوی چه باید کرد؟ جزیره ی لنکاوی مجمع الجزایری است که شامل 100 جزیره ی بسیار سرسبز می شود. جنگل های سرسبز استوایی ، کوه ها و تپه های بلند و کوتاه ، دریای آبی  ، شن های سفید پارک های محافظت شده با حیوانات و پرندگان متنوع که در آن آبشارهای زیبا به چشم می خورد برای هر گردشگری خارق العاده است .

تور لنکاوی تابستان 97
تور لنکاوی تابستان 97

تنوع گردش و تفریح در این جزیره به حدی زیاد است که انتخابش سخت است . در سفر با تور لنکاوی می توانید در کنار ساحل قدم بزنید ، آفتاب بگیرید یا اسب سواری را تجربه کنید . می توانید ورزش های آبی مانند جت اسکی ، قواصی ، قایق سواری و … را امتحان کنید . می توانید در تورهای جزیره گردی لنکاوی شرکت کنید و در این جزایر ماجراجویی کنید . تله کابین سوار شوید و روی پل آسمان راه بروید و از آنجا تمام جزیره ی لنکاوی را نماشا کنید . در پارک های جنگلی لنکاوی از امکانات تفریحی مانند زیپ لاین استفاده کنید.

قیمت تور لنکاوی تابستان 97 : بعد از سفر های نوروزی یعنی از 14 فروردین قیمت ها کمی کاهش می یابد . حدود 40 در صد کاهش می یابد . و در اردیبهشت ماه نیز حدود 20 درصد افزایش می یابد .

خدمات تور لنکاوی تابستان 97 : پرواز رفت و برگشت ، گشت های شهری متنوع با تورلیدر فارسی زبان در لنکاوی ، بیمه مسافرتی ،ترانسفر فرودگاهی  ، هتل متنوع در لنکاوی با خدمات مختلف.

آب و هوای لنکاوی تابستان 97 : به طور کلی اب و هوای لنکاوی گرم و مرطوب می باشد . و سرد ترین ماه های سال تیر تا مرداد است که درجه هوا به طور متوسط در روزها حدود 31 درجه و شبها حدود 23 درجه می باشد .

تور لنکاوی تابستان 97 هتل 5 ستاره

تور لنکاوی هتل مریتوس

تور لنکاوی هتل برجایا ریزورت

تور لنکاوی تابستان 97 هتل 4 ستاره

تور لنکاوی هتل تانجونگ رو ریزورت

تور لنکاوی هتل سنتری لانگ کاسوکا

تور لنکاوی تابستان 97 هتل 3 ستاره

تور لنکاوی هتل آسینیا

تور لنکاوی هتل بلا ویستا

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید