۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

تور لنکاوی خرداد 97

لنکاوی مجمع الجزایر بسیار زیبایی در کشور مالزی می باشد . که سالانه تعداد زیادی از گردشگران تور مالزی را به خود جذب می کند از مهم ترین جاذبه های لنکاوی جاذبه های طبیعی  آن است . وجود کوه های سرسبز دریایی زلال و آبی و همچنین آب و هوایی آفتابی این جزیره را در بین گردشگران محبوب ساخته است . تور لنکاوی خرداد 97 را به شما پیشنهاد می دهیم تا بتوانید به دور از شلوغی های شهر کمی استراحت کنید . نگران قیمت تور لنکاوی نباشید چرا که آژانس ما در زمینه ی تورهای لحضه آخری مالزی و لنکاوی هم فعالیت می کند.

تور لنکاوی خرداد 97
تور لنکاوی خرداد 97

در سفر با تور لنکاوی انتخاب های متعددی برای گردش و تفریح دارید . می توانید با تجربه ی ورزش های آبی مانند جت اسکی ، قایق سواری ، پاراشوت سواری ، قواصی بهترین لحضات را برای خود رقم بزنید و یا در پارک جنگلی لنکاوی ماجراجویی کنید و با تله کابین لنکاوی به بالای قله بروید و تمام جزیره را از بالا تماشا کنید . همچنین می توانید در رستوران های بی نظیر این جزیره غذاهای دریایی خوش طعم آن را امتحان کنید.

قیمت تور لنکاوی : در تعطیلات نوروز قیمت تور های مالزی کمی افزایش می یابد . و در ماه اردیبهشت نیز به دلیل مطلوب بودن آب و هوا در مالزی نیز قیمت ها کمی افزایش پیدا می کند و در بقیه زمان ها قیمت بستگی به تعداد شبهای اقامت ، درجه هتل ، قیمت بلیط هواپیما و خدمات تور دارد.

خدمات تور لنکاوی : خدمات تور شامل پرواز رفت و برگشت ، گشت های شهری متنوع با تورلیدر فارسی زبان در لنکاوی ، بیمه مسافرتی ،ترانسفر فرودگاهی  ، هتل متنوع در لنکاوی با خدمات مختلف.

آب و هوای لنکاوی در بهار : لنکاوی دارای آب و هوای استوایی می باشد که گرم و مرطوب است و درتمام طول سال تغییر چندانی نمی کند .

تور لنکاوی خرداد 97

اطلاعات هتلموقعیت مکانیدرجهقیمتپرواز
ASEANIACENANG BEACH4 ستاره ماهان
CENTURY
BEACH
RESORT
KUAH4 ستاره ماهان
BERJAYA
BEACH
RESORT
CENANG BEACH5 ستاره ماهان
TANJUNG
RHU
KEDAH5 ستاره ماهان

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید