۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

تور لنکاوی مرداد

امتیاز به مطلب

جزیره ی بی نظیر لنکاوی منطقه ای است با طبیعت منحصر به فرد که برای عاشقان طبیعت بسیار مناسب است . اگر برای تعطیلات تابستان خود تصمیم نگرفته اید به شما تور لنکاوی مرداد را پیشنهاد می دهیم . لنکاوی با کوه های سرسبز دریای آبی ساحل سفید مانند بهشت بر روی زمین می باشد . تفریحات آبی متنوع ، گردش در جنگل ، غواصی ، شرکت در تورهای جزیره گردی با قایق ، تماشای آبشارها ، غاره ها و صخره ها ، قواصی و تماشای آبزیان کم نظیر ، تله کابین سواری و …. همه انتظار شما را می کشد.

تور لنکاوی مرداد 97
تور لنکاوی مرداد

امکانات رفاهی فراوانی نیز در این جزیره وجود دارد از هتل های تاپ 5 ستاره گرفته تا اقامت گاه های ارزان ، رستوران های با کیفیت با غذاهای دریایی لذیذ ، مراکز خرید مدرن و شیک که اینها مسافرت شما را کامل خواهد کرد. با شرکت در تور مالزی تابستان سفری لذت بخش را برای خود رقم بزنید .

قیمت تور لنکاوی : قیمت تور لنکاوی به قیمت بلیط هواپیما ، درجه هتل ، تعداد شبهای اقامت و خدمات تور بستگی دارد.

خدمات تور لنکاوی : پرواز رفت و برگشت ، گشت های شهری متنوع با تورلیدر فارسی زبان در لنکاوی ، بیمه مسافرتی ،ترانسفر فرودگاهی  ، هتل متنوع در لنکاوی با خدمات مختلف.

آب و هوای لنکاوی : لنکاوی دارای آب و هوایی استوایی می باشد که در تمام طول سال یکنواخت است . سرد ترین ماه ها در طول سال ماه تیر و مرداد می باشد .

تور لنکاوی مرداد ماه 

اطلاعات هتلموقعیت مکانیدرجهقیمتپرواز
ASEANIACENANG BEACH4 ستاره ماهان
CENTURY
BEACH
RESORT
KUAH4 ستاره ماهان
BERJAYA
BEACH
RESORT
CENANG BEACH5 ستاره ماهان
TANJUNG
RHU
KEDAH5 ستاره ماهان

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید