۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

تور لنکاوی مهر ماه 97

لنکاوی مجمع الجزایری است در مالزی که دارای جاذبه های فراوانی می باشد معروف ترین جاذبه های توریستی لنکاوی را مناظر طبیعی ، پارک های بزرگ ،ساختمان های زیبا تشکیل می دهد که هر فردی که برای اولین بار است که به لنکاوی سفر می کند بازدید از انها را در اولویت های خود قرار دهد . تور لنکاوی مهر ماه 97 را به شما پیشنهاد می دهیم چرا که جاذبه های تاریخی  ، قیمت های مقرون به صرفه ، امکانات غواصی ، زندگی شبانه لذت بخش ، فروشگاه های ارزان قیمت از ویژگی های این جزیره زیبا می باشد .

تور لنکاوی مهر ماه 97
تور لنکاوی مهر ماه 97

سواحل بکر و خیره کننده ی لنکاوی شامل خلیج داتای، پانتای سنانگ و تانجونگ می باشد که از بهترین سواحل دنیا هستند . و گردشگران تور مالزی را مجذوب خود می کنند .  بدلیل اینکه لنکاوی بسیار وسیع می باشد بهتر است برای گردش در آن وسیله ی نقلیه کرایه کنید .

قیمت تور لنکاوی مهر ماه 97 : قیمت تور لنکاوی به قیمت بلیط هواپیما ، تعداد شبهای اقامت ، درجه هتل ، خدمات تور و …. بستگی دارد.

خدمات تور لنکاوی : پرواز رفت و برگشت ، گشت های شهری متنوع با تورلیدر فارسی زبان در لنکاوی ، بیمه مسافرتی ،ترانسفر فرودگاهی  ، هتل متنوع در لنکاوی با خدمات مختلف.

آب و هوای لنکاوی : فرقی نمی کند چه زمانی به لنکاوی سفر کنید چرا که آب و هوای این جزیره در طول سال تغییر چندانی نمی کند و معتدل و گرم می باشد .

تور لنکاوی مهر ماه 97

اطلاعات هتلموقعیت مکانیدرجهقیمتپرواز
ASEANIACENANG BEACH4 ستارهتماس بگیریدماهان
CENTURY
BEACH
RESORT
KUAH4 ستارهتماس بگیریدماهان
BERJAYA
BEACH
RESORT
CENANG BEACH5 ستارهتماس بگیریدماهان
TANJUNG
RHU
KEDAH5 ستارهتماس بگیریدماهان

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید