۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
رزرو آنلاین بلیط هواپیما

تور مالزی تابستان 97

تور مالزی تابستان 97
امتیاز به مطلب

مالزی یکی از کشورهای توریستی در آسیا می باشد که دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است. که در این سایت در مورد جاذبه های مالزی توضیحات مفصلی داده ایم . از شهر های مهم این کشور می توان به کوالالامپور پایتخت مالزی ، پنانگ و لنکاوی اشاره کرد که تعداد زیادی از گردشگران تور مالزی به این شهر ها سفر می کنند. کوالالامپور شهری مدرن با آسمان خراش های سربه فلک کشیده می باشد که مردمانی از نژادهای مختلف در کنار یکدیگر در این شهر زندگی می کنند . همچنین مردم شهر کوالالامپور جشن ها و فستیوال های فراوانی برگزار می کنند که برای گردشگران تور کوالالامپور بسیار جذاب است.

تور مالزی تابستان 97
تور مالزی تابستان 97

پنانگ شبه جزیره ای با طبیعت منحصر برای عاشقان طبیعت است . این جزیره با دریایی ابی ماسه های سفید و جنگل های سرسبز استوایی به منطقه ی توریستی تبدیل شده است. لازم به ذکر است این جزیره به ذاهای لذیذ مالزیایی نیز معروف است.

منطقه لنکاوی از 99 جزیره ی سرسبز تشکیل شده که برای ماجراجویی و گردش در طبیعت بسیار عالی است . و از جاذبه های این جزیره می توان به ورزش های آبی متنوع آن اشاره کرد .

اینها تنها بخش کوچکی از جاذبه های کشور مالزی می باشد . می توانید تور یک شهر مالزی را برای سفر انتخاب کنید مانند تور پنانگ یا تور لنکاوی و یا اگر تمایل دارید چندین شهر مالزی را در یکبار سفر گردش کنید می توانید از تورهای ترکیبی مالزی استفاده کنید . مانند تور ترکیبی کوالالامپور پنانگ .

آب و هوای مالزی تابستان : آب و هوای مالزی در تمام طول سال تغییر چندانی نمی کند و دارای آب و هوایی گرم و مرطوب ( استوایی ) می باشد.

قیمت تور مالزی : بعد از سفر های نوروزی قیمت تور مالزی کمی کاهش می یابد به طور کلی به تعداد شبهای اقامت ، درجه هتل ، قیمت بلیط هواپیما بستگی دارد . همچنین تورهای ترکیبی کمی گران تر است.

خدمات تور مالزی : شامل پرواز رفت و برگشت ، ترانسفر فرودگاهی  ، گشت های شهری متنوع با تورلیدر فارسی زبان ، بیمه مسافرتی ، هتل متنوع با خدمات و سرویس های مختلف.

قیمت تور مالزی تابستان 97

اطلاعات هتل درجه قیمت دو تخته مدت اقامت نوع پرواز
WIRA 3 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
SANI 3 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
FLAMINGO 3 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
MAY TOWER 3 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
QUALITY 4 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
ROYAL BINTANG 4 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
CORUSE 4 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
CONCORD 4 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
IMPIANA 4 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
SANWAY PATRA 5 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
BERJAYA TIMSE SQURE 5 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
ROYAL CHULAN 5 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
SHERAITON 5 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
INTERCONTINANTAL 5 ستاره   7 شب 8 روز ماهان

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید