۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

تور مالزی شهریور 97

مالزی کشوری است در جنوب شرقی آسیا که در سالهای اخیر در زمینه ی گردشگری پیشرفت های فراوانی داشته است . از جمله جاذبه هایی که مردم کشورهای مختلف را برای سفر با تور مالزی مشتاق کرده وجود نژادهای مختلفی از مردم که در کنار هم در این کشور زندگی می کنند و هر کدام دارای فرهنگ آداب و رسوم و جشن های منحصر به فرد خود هستند . علاوه بر این طبیعت طیبای مالزی در بسیار کم نظیر بوده و عاشقان طبیعت را به خود جذب کرده است. تور مالزی شهریور 97 را به شما پیشنهاد می کنیم چرا که در سفر به مالزی تجربه های بی نظیری انتظار شما را می کشد.

تور مالزی شهریور 97
تور مالزی شهریور 97

از مهم ترین شهر های توریستی مالزی کوالالامپور ، لنکاوی و پنانگ می باشد. کوالالامپور پایتخت مالزی شهری مدرن با آسمان خراش های سربه فلک کشیده می باشد که با جاذبه های فراوان گردشگران زیادی را به خود جذب کرده است . لنکاوی و پنانگ از جزایر مالزی می باشند که دارای طبیعت منحصر به فرد و خیره کننده ای هستند .

قیمت تور مالزی شهریور 97 : قیمت تور مالزی در فصل های مختلف متفاوت است و در فصل های پر گردشگر مثل فصل بهار قیمت ها کمی افزایش می یابد. علاوه بر این قیمت تور مالزی به نرخ دلار ، تعداد شبهای اقامت ، درجه هتل ، خدمات تور ، قیمت بلیط هواپیما و … بستگی دارد. لازم به ذکر است قیمت تورهای ترکیبی مالزی مانند تور کوالالامپور پنانگ نسبت به تور یک شهر گران تر است .

خدمات تور مالزی : شامل پرواز رفت و برگشت ، ترانسفر فرودگاهی  ، گشت های شهری متنوع با تورلیدر فارسی زبان ، بیمه مسافرتی ، هتل متنوع با خدمات و سرویس های مختلف.

آب و هوای مالزی تابستان : کشور مالزی در تمام طول سال دارای آب و هوای یکسانی می باشد . آب و هوای گرم و مرطوب در این کشور باعث سرسبزی و زیبایی آن شده است.

تور مالزی شهریور ماه 97

اطلاعات هتل درجه قیمت دو تخته مدت اقامت نوع پرواز
WIRA 3 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
SANI 3 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
FLAMINGO 3 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
MAY TOWER 3 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
QUALITY 4 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
ROYAL BINTANG 4 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
CORUSE 4 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
CONCORD 4 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
IMPIANA 4 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
SANWAY PATRA 5 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
BERJAYA TIMSE SQURE 5 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
ROYAL CHULAN 5 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
SHERAITON 5 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
INTERCONTINANTAL 5 ستاره   7 شب 8 روز ماهان

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید