۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
رزرو آنلاین بلیط هواپیما

تور پنانگ اردیبهشت 97

تور پنانگ اردیبهشت 97
امتیاز به مطلب

پنانگ شبه جزیره ی زیبایی می باشد در شمال غربی مالزی که مردمانی با نژادهای مختلف و مذهب های گوناگون در کنار یکدیگر زندگی می کنند . علاوه بر طبیعت زیبا و منحصر به فرد این جزیره دارای جاذبه های تاریخی و فرهنگی نیز می باشد . همچنین پنانگ به پایتخت غذای مالزی نیز شهرت دارد. امروزه این جزیره به یکی از مهم ترین مراکز توریستی مالزی تبدیل شده است و گردشگران تور مالزی از سفر به این جزیره ی زیبا استقبال می کنند . به دلیل وجود گردشگران فراوان در این منطقه امکانات رفاهی و تفریحی فراوانی برای گردشگران تور پنانگ در نظر گرفته شده است مانند هتل ها رستوران ها و خدمات رفاهی در زمینه های مختلف . به شما پیشنهاد می کنم تور پنانگ اردیبهشت 97  را انتخاب کنید و بهترین لحضات خود را در این جزیره سپری کنید.

تور پنانگ اردیبهشت 97
تور پنانگ اردیبهشت 97

آب و هوای پنانگ اردیبهشت 97 : در تمام طول سال آب و هوای جزیره ی پنانگ یکنواخت می باشد . و دارای آب و هوای گرم و مرطوب است .

قیمت تور پنانگ اردیبهشت 97 : در حال حاضر به دلیل نوسانات قیمت ارز قیمت تور پنانگ نیز متغیر می باشد . اما به طور کلی به تعداد شبهای اقامت ، درجه هتل ، بلیط هواپیما و دیگر خدمات تور بستگی دارد.

خدمات تور پنانگ اردیبهشت 97 : پرواز رفت و برگشت ، گشت های شهری متنوع با تورلیدر فارسی زبان در شهر پنانگ، بیمه مسافرتی ،ترانسفر فرودگاهی ، هتل متنوع در پنانگ با خدمات مختلف.

تور پنانگ اردیبهشت 97

اطلاعات هتل درجه قیمت تعداد شبهای اقامت پرواز
فلامینگو 4 ستاره   ۷ شب ماهان
هالیدی این 4 ستاره   ۷ شب ماهان
گلدن سند بای شانگریلا 4 ستاره   ۷ شب ماهان
پارک رویال 5 ستاره   ۷ شب ماهان

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید