۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

تور پنانگ تابستان 97

مالزی کشوری است در جنوب شرقی آسیا که در سالهای اخیر گردشگران فراوانی را به خود جذب کرد است . پنانگ شبه جزیره ای در مالزی می باشد که دارای طبیعت بسیار زیبا و منحصر به فرد است. به همین دلیل طرفداران فراوانی دارد. اگر برای تعطیلات تابستان خود قصد سفر دارید تور پنانگ تابستان 97 را به شما پیشنهاد می دهیم . پنانگ مروارید شرق آسیا با وجود دریایی آبی جنگل های سرسبز استوایی تپه های بلد و زیبا و وجود گونه های جانوری و گیاهی کم نظیر گردشگران تور مالزی را مجذوب خود کرده است.

تور پنانگ تابستان 97
تور پنانگ تابستان 97

در سفر با تور پنانگ انتخاب های متنوعی برای تفریح و گردش پیش روی شماست . می توانید ورزش های آبی مانند قایق سواری ، قواصی ،جت اسکی و … را امتحان کنید و یا به پارک ملی پنانگ رفته و در جنگل های سرسبز ماجراجویی کنید علاوه بر این پنانگ به پایتخت غذای مالزی معروف است بنابراین غذاهای لذیذ فراوانی انتظار شما را می کشد.

قیمت تور پنانگ تابستان 97 : قیمت تور پنانگ در عید نوروز به دلیل تعطیلات و در اردیبهشت ماه به دلیل مطلوب بودن آب و هوا کمی افزایش می یابد . در بقیه موارد به درجه هتل ، قیمت بلیط هواپیما ، تعداد شبهای اقامت و … بستگی دارد.

خدمات تور پنانگ : پرواز رفت و برگشت ، گشت های شهری متنوع با تورلیدر فارسی زبان در شهر پنانگ، بیمه مسافرتی ،ترانسفر فرودگاهی ، هتل متنوع در پنانگ با خدمات مختلف.

آب و هوای پنانگ:  جزیره ی پنانگ دارای آب و هوای استوایی می باشد . چرا که دقیقا بالای خط استوا قرار دارد. به طور کلی در تمام طول سال دارای آب و هوای گرم و مرطوب است.

تور پنانگ تابستان 97

اطلاعات هتلدرجهقیمتتعداد شبهای اقامتپرواز
فلامینگو4 ستاره ۷ شبماهان
هالیدی این4 ستاره ۷ شبماهان
گلدن سند بای شانگریلا4 ستاره ۷ شبماهان
پارک رویال5 ستاره ۷ شبماهان

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید