۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

تور پنانگ خرداد 97

مالزی در سالهای اخیر در زمینه ی گردشگری پیشرفت زیادی کرده است . یکی از جزایر مالزی جزیره ی زیبای پنانگ نام دارد که تعداد زیادی از گردشگران تور مالزی را به خود جذب کرده است. تور پنانگ خرداد 97  را به شما پیشنهاد می دهیم چرا که می توانید چند روزی را به دور از شلوغی های شهر استراحت کنید. طبیعت پنانگ بسیار تماشایی می باشد جنگل های سرسبز استوایی که روی تپه ها را پوشانده ، دریای ابی و شفاف و سواحل نقره ای این جزیره را رویایی ساخته است.

تور پنانگ خرداد 97
تور پنانگ خرداد 97

با سفر با تور پنانگ گزینه های مختلفی برای گردش و تفریح پیش روی شماست . می توانید کنار ساحل قدم بزنید و یا آفتاب بگیرید. یا ورزش های ابی مانند قواصی و جت اسکی را تجربه کنید . و یا اینکه با تله کابین به بالای قله رفته و تمام جزیره را مشاهده کنید . همچنین می توانید در جنگل های سرسبز ماجراجویی کنید . علاوه بر اینها جزیره ی پنانگ دارای بناهای تاریخی و موزه ها و معابد متعدد می باشد که گردشگران زیادی را به خود جذب کرده است.

قیمت تور پنانگ خرداد 97 : به طور کلی قیمت تور پنانگ در تعطیلات نوروز افزایش می یابد و در ماه اردیبهشت نیز به دلیل مطلوب بودن اب و هوا افزایش می یابد . و در بقیه ی موارد به تعداد شبهای اقامت ، بلیط هواپیما ، درجه هتل و… بستگی دارد.

خدمات تور پنانگ : پرواز رفت و برگشت ، گشت های شهری متنوع با تورلیدر فارسی زبان در شهر پنانگ، بیمه مسافرتی ،ترانسفر فرودگاهی ، هتل متنوع در پنانگ با خدمات مختلف.

اب و هوای پنانگ : جزیره ی پنانگ در تمام طول سال دارای اب و هوای یکنواخت می باشد که گرم و افتابی با رطوبت بالاست.

تور پنانگ خرداد 97

اطلاعات هتلدرجهقیمتتعداد شبهای اقامتپرواز
فلامینگو4 ستاره ۷ شبماهان
هالیدی این4 ستاره ۷ شبماهان
گلدن سند بای شانگریلا4 ستاره ۷ شبماهان
پارک رویال5 ستاره ۷ شبماهان

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید