۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

تور پنانگ فروردین ۹۷

اگر تور پنانگ فروردین ۹۷ را انتخاب کرده اید باید بدانید که این شبه جزیره به مروارید شرق معروف است. و از اسرار آمیز ترین و رمانتیک ترین جزایر مالزی می باشد. طبیعت این جزیره بسیار چشم نواز است به طوری که هر سال تعداد زیادی از گردشگران تور مالزی این جزیره را برای سفر انتخاب می کنند . می توانید به دور از شلوغی های شهر کمی ارامش را تجربه کره و در کنار ساحل استراحت کنید و از صدای امواج و صدای پرندگان زیبای جزیره لذت ببرید .

تور پنانگ فروردین 97
تور پنانگ فروردین ۹۷

اگر عاشق طبیعت هستنید تور پنانگ انتخاب بسیار مناسبی است می توانید با گردش در جنگل های سرسبز استوایی پنانگ ماجراجویی را تجربه کنید و یا ورزش های ابی را در دریای پنانگ تجربه کنید و هیجان را تجربه کنید . در این جزیره برای گشتن و تجربه کردن وقت کم می آورید .

آب و هوای پنانگ بهار : آب و هوی پنانگ در طول سال و در فصل های مختلف چندان تغییری نمی کند و همیشه دارای اب و هوایی گرم و مرطوب می باشد این جزیره در تمام طول سال برای سفر بسیار عالی است.

قیمت تور پنانگ فروردین : بعد از سفر های نوروزی از ۱۴ فرورین تا آواخر فروردین قیمت ها کاهش می بابد . همچنین قیمت تور پنانگ به قیمت بلیط هواپیما ، درجه هتل ، تعداد شبهای اقامت نیز بستگی دارد.

خدمات تور پنانگ : پرواز رفت و برگشت ، گشت های شهری متنوع با تورلیدر فارسی زبان در شهر پنانگ، بیمه مسافرتی ،ترانسفر فرودگاهی ، هتل متنوع در پنانگ با خدمات مختلف.

تور پنانگ فروردین ۹۷

اطلاعات هتلدرجهقیمتتعداد شبهای اقامتپرواز
فلامینگو4 ستاره ۷ شبماهان
هالیدی این4 ستاره ۷ شبماهان
گلدن سند بای شانگریلا4 ستاره ۷ شبماهان
پارک رویال5 ستاره ۷ شبماهان

به علت نوسانات قیمت ارز ممکن است قیمت تورها به طور لحضه ای تغییر کند بنابراین برای اطلاع از قیمت دقیق تورها با ما تماس بگیرید.

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید