۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

تور پنانگ مرداد ماه 97

اگر برای تعطیلات تابستان قصد سفر دارید به شما تور پنانگ مرداد ماه 97 را پیشنهاد می دهیم . جزیره ی پنانگ مکانی است سرسبز و زیبا که برای استراحت و دور بودن از شلوغی های شهر و آلودگی هوا بسیار مناسب می باشد . این جزیره دارای جاذبه های طبیعی منحصر به فردی می باشد . کوه ها سرسبز ،جنگل های استوایی ، دریای ابی و ساحل نقره فام گردشگران را حیرت زده می کند . سفر با تور پنانگ تجربه ی لذت بخشی را برایتان ایجاد می کند .

تور پنانگ مرداد ماه 97
تور پنانگ مرداد ماه 97

در این جزیره انتخاب های متعددی برای گردش و تفریح پیش روی شماست . طبیعت گردی ، تفریحات آبی ، خوردن غذاهای دریایی در رستوران های پنانگ ، شرکت در تورهای جزیره گردی ، تماشای اثار باستانی شهر جرج تاون ، بازدید از موزه ها ی تماشایی و …. این جزیره ی زیبا به مروارید شرق اسیا معروف شده و تعداد فراوانی از گردشگران تور مالزی را به خود جذب می کند .

قیمت تور پنانگ مرداد ماه 97 : قیمت تور پنانگ به قیمت بلیط هواپیما ، تعداد شبهای اقامت ، درجه و نوع هتل ، خدمات تور و …. بستگی دارد.

خدمات تور پنانگ : رواز رفت و برگشت ، گشت های شهری متنوع با تورلیدر فارسی زبان در شهر پنانگ، بیمه مسافرتی ،ترانسفر فرودگاهی ، هتل متنوع در پنانگ با خدمات مختلف و ….

آب و هوای پنانگ تابستان : دارای اب و هوای گرم و مرطوب می باشد .

تور پنانگ مرداد 97

اطلاعات هتلدرجهقیمتتعداد شبهای اقامتپرواز
فلامینگو4 ستاره ۷ شبماهان
هالیدی این4 ستاره ۷ شبماهان
گلدن سند بای شانگریلا4 ستاره ۷ شبماهان
پارک رویال5 ستاره ۷ شبماهان

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید