۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

تور پکن مهر ماه 97

امتیاز به مطلب

یکی از زیباترین و توریستی ترین شهر های چین شهر پکن می باشد . پکن پایتخت چین با داشتن تمدن 3000 ساله دارای جاذبه های فراوانی می باشد. این شهر مدرن هنوز جاذبه های تاریخی خود را حفظ کرده است . سفر با تور پکن مهر ماه 97 را به شما پیشنهاد می دهیم . تا در این سرزمین افسانه ای تجربه های هیجان انگیزی کسب کنید . روزانه در این شهر داد و ستد های فراوانی انجام می شود و تجار از هر نقطه ی دنیا برای تجارت با تور پکن سفر می کنند .

تور پکن مهر ماه 97
تور پکن مهر ماه 97

در این شهر مراکز خرید مدرن و فراوانی وجود دارد از جمله معروف ترین انها خیابان وانگفوجینگ، بازار ابریشم، خیابان Qianmen، بازار Panjiayuan، بازار Hongqiao ،منطقه خرید Xidan می باشد. همچنین هتل های لوکس و شیک فراوانی در این شهر ساخته شده از هتل های 5 ستاره تا هتل آپارتمان ها .

از جمله مهم ترین جاذبه های پکن که زبان زد مردم دنیا ست دیوار چین ، شهر ممنوعه ، معبد آسمان، میدان تیانانمن، کاخ تابستانی،  خیابان وانگفوجینگ، معبد لامای، موزه پایتخت، شیچاهای،پارک بیهای، کاخ تابستانی قدیمی،  پارک جهانی، هوتونگ ، پل مارکوپولو و دیگر جاذبه ها می باشد. در سفر با تور چین بازدید از این جاذبه ها را فراموش نکنید.

قیمت تور پکن مهر ماه : قیمت تور پکن به قیمت ارز ، تعداد شبهای اقامت ، درجه هتل ، خدمات تور ،قیمت بلیط هواپیما و … بستگی دارد.

خدمات تور پکن : تور لیدر فارسی زبان، بیمه مسافرتی، ویزای گروهی، ترانسفر فرودگاهی ،ترانسفر گشتی، صبحانه بوفه، رزرو هتل، بلیط رفت و برگشت و ….

آب و هوای پکن پاییز : آب و هوا مطلوب و خنک است و طبیعت پکن در پاییز بسیار زیبا می شود.

تور پکن مهر ماه 97

اطلاعات هتلدرجهقیمتتاریخمدت سفر
marco polo parkside beijing5 ستارهتماس بگیرید ۸ شب
wanda vista beijing5 ستارهتماس بگیرید ۸ شب
mercure beijing dwontown4 ستارهتماس بگیرید ۸ شب
prime hotel5 ستارهتماس بگیرید ۸ شب

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید