۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

تور چین اردیبهشت ۹۷

کشور چین جزو ۱۰ کشور اول توریستی دنیا می باشد . و این کشور کهن ترین تمدن را در بین تمدن های دنیا دارد اگر می خواهید فرهنگ مردم مشرق زمین را از نزدیک لمس کنید. تور چین را به شما پیشنهاد می دهیم . همچنین کشور چین در فصل بهار دارای آب و هوای مناسبی برای سفر است. بنابر این تور چین بهار انتخاب مناسبی می باشد. جاذبه های گردشگری چین بسیار فراوان است از بناهای باستانی گرفته تا طبیعت و تفریحات مختلف باعث شده گردشگران بهترین سفر خود را تجربه کنند. تور چین شامل تور پکن ، تور شانگهای ، تور گوانجو و تورهای ترکیبی استان های مختلف چین می باشد.

تور چین اردیبهشت ۹۷
تور چین اردیبهشت ۹۷

اگر تمایل دارید تور ارزان چین را انتخاب کنید . می توانید از بلیط چارتر چین اردیبهشت و یا تور لحظه آخری چین اریبهشت استفاده کنید. در کشور چین و شهر های مختلف آن هتل های فراوانی برای اقامت گردشگران تعبیه شده است .  از هتل های ۵ ستاره تاپ گرفته تا هتل آپارتمان ها با موقعیت های مکانی متفاوت بسته به بوجه خود می توانید نسبت به رزرو هتل های چین در اردیبهشت ماه اقدام کنید.

قیمت تور چین اردیبهشت ۹۷ :

بعد از سفر های نوروزی قیمت تورهای چین کمی کاهش می یابد. بسته به هتل انتخابی و خدمات تور های مسافرتی و همچنین قیمت پرواز نرخ تور چین اردیبهشت مشخص می شود. اگر بخواهید تورهای ترکیبی را انتخاب کنید مانند تور پکن شانگهای اردیبهشت ، یا تور شانگهای گوانجو اردیبهشت ، هزینه ی بیشتری باید پرداخت کنید.

خدمات تور چین اردیبهشت :

خدمات تور چین اردیبهشت نسبت به تور ی که انتخاب می کنید و در آژانس های مختلف متفاوت است. به طور کلی شامل : بلیط رفت و برگشت ، اقامت ، ترانسفر فرودگاهی ،بیمه مسافرتی  ،ویزا، صبحانه ، می باشد.

تور چین اردیبهشت هتل ۵ ستاره :

تور چین اردیبهشت ۹۷ هتل marco polo parkside beijing

تور چین اردیبهشت ۹۷ هتل crowne plaza fudanshanghai

تور چین اردیبهشت ۹۷ هتل wanda vista beijing

تور چین اردیبهشت هتل ۴ ستاره :

تور چین اردیبهشت ۹۷ هتل mercure beijing dwontown

تور چین اردیبهشت ۹۷ هتل arnethyst hotel hangzhou

تور چین اردیبهشت ۹۷ هتل ramada wujiaochang shanghai

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید