۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

تور چین تابستان 97

کشور چین پرجمعیت ترین کشور دنیا می باشد که دارای تمدنی بسیار کهن است . جاذبه های گردشگری فراوان این کشور باعث افزایش گردشگران تور چین شده است . جاذبه های تاریخی این کشور در دنیا معروف است همچنین طبیعت زیبا و منحصر به فرد آن برای گردشگران بسیار تماشایی می باشد. از شهر های مهم و توریستی چین می توان به پکن پایتخت چین ، شانگهای و گوانجو اشاره کرد که هر کدام از آنها جاذبه های گردشگری منحصر به فردی دارند.

تور چین تابستان 97
تور چین تابستان 97

شهر پکن دارای تاریخی بسیار غنی می باشد و جاذبه های تاریخی آن زبان زد گردشگران تور پکن و مردم دنیا است از مهم ترین جاذبه های آن می توان به شهر ممنوعه ، دیوار چین ، تیانانمن ، کاخ تابستانی ، پارک معبد آسمان اشاره کرد.

شهر پرجنب و جوش شانگهای با آسمان خراش های مدرن و اثار تاریخی زیبا گردشگران فراوانی را به خود جذب کرده است از مهم ترین جاذبه های آن می توان به موزه شانگهای ، برج جین مائو ، اسکله و بلوار باند و … اشاره کرد.

گوانجو قلب اقتصادی کشور چین می باشد که روزانه صدها تاجر اسیایی در آن مشغول به داد و ستد می باشند . از مهم ترین جاذبه های گوانجو می توان به رودخانه پرل ، معبد شش درخت انجیر ، جزیره شامیان و کوهستان ابر سفید اشاره کرد .

گردشگران می توانند برای گردش در چین تور یک شهر چین مانند تور گوانجو و یا تور شانگهای به تنهایی استفاده کنند و یا اگر تمایل دارند شهر های چین را گردش کنند از تورهای ترکیبی چین مانند تور پکن شانگهای و یا پکن گوانجو استفاده کنند.

آب و هوای چین تابستان : به طور کلی در تابستان ها کشور چین دارای آب و هوای گرم و بارانی می باشد.

قیمت تور چین تابستان : قیمت تور چین به تعداد شبهای اقامت ، درجه هتل ، قیمت بلیط هواپیما بستگی دارد و همچنین قیمت تورهای ترکیبی نیز بالا تر است .

خدمات تور چین : تور لیدر فارسی زبان، بیمه مسافرتی، ویزای گروهی، ترانسفر فروگاهی ،ترانسفر گشتی، صبحانه بوفه، رزرو هتل، بلیط رفت و برگشت.

تور چین تابستان 97

هتلدرجهتاریخقیمتخدمات
marco polo parkside beijing5 ستارهتابستان گشت متنوع با نهار
crowne plaza fudanshanghai5 ستارهتابستان گشت متنوع با نهار
wanda vista beijing5 ستارهتابستان گشت متنوع با نهار
goethe hotel hangzhou5 ستارهتابستان گشت متنوع با نهار

grand trustel puple mountain

5 ستارهتابستان گشت متنوع با نهار
the dragonhotel hangzhou5 ستارهتابستان گشت متنوع با نهار

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید