۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

تور چین مرداد ماه

امتیاز به مطلب

یکی از توریستی ترین کشورهای دنیا کشور افسانه ای چین می باشد . این کشور دارای جاذبه های فراوانی می باشد که پرطرفدارترین آنها جاذبه های تاریخی آن است . این کشور اقتصاد دوم دنیا بعد از امریکا است . و روزانه معاملات تجاری فراوانی در این کشور انجام می شود . فرودگاه پکن پایتخت چین یکی از پررفت و آمد ترین فرودگاه های دنیا محسوب می شود . از مهم ترین شهر های چین پکن ، شانگهای و گوانجو هستند که سالانه گردشگران فراوانی را به خود جذب می کنند. اگر تمایل به ماجراجویی در کشور چین را دارید در تور چین مرداد ماه 1398 ما شرکت کنید . می توانید از تورهای ترکیبی چین مانند تور پکن شانگهای مرداد ماه و … استفاده کنید و یا تنها از یک شهر چین دیدن کنید . مانند تور پکن مرداد ماه و یا تور گوانجو مرداد ماه .

تور چین مرداد ماه 1397
تور چین مرداد ماه

در سفر به چین انتخاب های متعددی برای گردش و تفریح پیش روی شماست . آثار باستانی این کشور زبان زد مردم دنیاست پس وقت زیادی را به بازدید از بناهای تاریخی و موزه های چین اختصاص دهید . همچنین شهر های بزرگ چین جزو پیشرفته ترین شهر های دنیا می باشد تماشای آسمان خراش های سر به فلک کشیده و بناهایی با معماری مدرن هر گردشگری را مجذوب خود می کند. مردم چین امکانات تفریحی فراوانی نیز برای گردشگران تدارک دیده اند . پس زمانی را هم به تفریحات چین اختصاص دهید.

قیمت تور چین مرداد : قیمت تور چین علاوه بر نوسانات قیمت ارز به قیمت بلیط هواپیما ، تعداد شبهای اقامت ، درجه هتل و … بستگی دارد.

خدمات تور چین : تور لیدر فارسی زبان، بیمه مسافرتی، ویزای گروهی، ترانسفر فروگاهی ،ترانسفر گشتی، صبحانه بوفه، رزرو هتل، بلیط رفت و برگشت.

آب و هوای چین تابستان : کشور چین در تابستان ها دارای آب و هوای گرم و بارانی می باشد .

تور چین مرداد 

هتلدرجهتاریخقیمتخدمات
marco polo parkside beijing5 ستارهمرداد گشت متنوع با نهار
crowne plaza fudanshanghai5 ستارهمرداد گشت متنوع با نهار
wanda vista beijing5 ستارهمرداد گشت متنوع با نهار
goethe hotel hangzhou5 ستارهمرداد گشت متنوع با نهار

grand trustel puple mountain

5 ستارهمرداد گشت متنوع با نهار
the dragonhotel hangzhou5 ستارهمرداد گشت متنوع با نهار

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید