۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

تور کوالالامپور تابستان 97

کوالالامپور پایتخت کشور مالزی می باشد ودر این شهر زیبا مردمانی از نژادهای مختلف در کنار هم زندگی می کنند . مردمانی از نژادهای مالایی ، چینی  ، هندی و دیگر نژادها که با فرهنگ های مختلف شهر کوالالامپور را تشکیل داده اند . به همین دلیل مالزی به آسیای کوچک معروف است . دین اکثر مردم این کشور اسلام است و مذهب رسمی این کشور نیز محسوب می شود . تور کوالالامپور تابستان 97  را به شما پیشنهاد می دهیم تماشای فرهنگ و سنت مردمان مالزی از نزدیک برای بسیاری از گردشگران تور مالزی جذاب است . آشنایی با فرهنگ و اداب و رسوم ، غذاها ، جشن های سنتی ، سبک زندگی و آثار تاریخی مردم مالزی بسیار  لذت بخش است.

تور کوالالامپور تابستان 97
تور کوالالامپور تابستان 97

در سفر با تور کوالالامپور انتخاب های متعددی برای گردش و تفریح پیش روی شماست . شهر کوالالامپور دارای جاذبه های فراوانی می باشد . می توانید روزی را به گردش در شهر اختصاص دهید و با تماشای برج های مدرن بخصوص برج های دوقلوی مالزی هیجان زده شوید . و یا از بالای برج های دوقلو تمام شهر کوالالامپور را نظاره کنید . می توانید از موزه های مالزی دیدن کنید تا با فرهنگ و هنر مردمان این سرزمین آشنا شوید . همچنین از آثار تاریخی مانند معابد زیبا و مساجد با معماری منحصر به فرد لذت ببرید . اگر به تفریح و هیجان علاقه مندید می توانید در پارک های کوالالامپور مانند پارک آبی ، باغ پرنده ها ، آکواریوم klcc ، باغ وحش و …. لحضات خوشی را سپری کنید.

قیمت تور کوالالامپور : در عید نوروز و اردیبهشت ماه قیمت تور کوالالامپور کمی افزایش می یابد . در بقیه زمان های سال قیمت تور کوالالامپور به تعداد شبهای اقامت ، قیمت پرواز ، نوع هتل و … بستگی دارد.

خدمات تور کوالالامپور : پرواز رفت و برگشت ، گشت های شهری متنوع با تورلیدر فارسی زبان در شهر کوالالامپور ، بیمه مسافرتی ،ترانسفر فرودگاهی از فرودگاه کوالالامپور ، هتل متنوع در کوالالامپور با خدمات مختلف.

آب و هوای کوالالامپور تابستان : در تابستان آب و هوای کوالالامپور خشک و افتابی می باشد.

تور کوالالامپور تابستان 97

اطلاعات هتلدرجهقیمت دو تختهمدت اقامتنوع پرواز
WIRA3 ستاره 7 شب 8 روزماهان
SANI3 ستاره 7 شب 8 روزماهان
FLAMINGO3 ستاره 7 شب 8 روزماهان
MAY TOWER3 ستاره 7 شب 8 روزماهان
QUALITY4 ستاره 7 شب 8 روزماهان
ROYAL BINTANG4 ستاره 7 شب 8 روزماهان
CORUSE4 ستاره 7 شب 8 روزماهان
CONCORD4 ستاره 7 شب 8 روزماهان
IMPIANA4 ستاره 7 شب 8 روزماهان
SANWAY PATRA5 ستاره 7 شب 8 روزماهان
BERJAYA TIMSE SQURE5 ستاره 7 شب 8 روزماهان
ROYAL CHULAN5 ستاره 7 شب 8 روزماهان

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید