۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

تور کوالالامپور تیر 97

کوالالامپور پایتخت کشور مالزی می باشد که سالانه تعداد زیادی از گردشگران تور مالزی به این شهر زیبا سفر می کنند . تفریحات زیادی در این شهر انتظار شما را می کشد . بنابراین تور کوالالامپور تیر 97 را به شما پیشنهاد می دهیم . کوالالامپور شهری است که نژادهای مختلفی در ان زندگی می کنند و به اسیای کوچک معروف شده . هر کدام از این نژادها دارای فرهنگ ها ی مختلفی می باشند . و در طول سال جشن های فراوانی در این شهر زیبا برگزار می شود که بسیار تماشایی است. آثار تاریخی با ارزش و دیدنی بناهای مدرن و آسمان خراش های سر به فلک کشیده بازارهای خیابانی و رستوران ها با غذاهای بینظیر این شهر را بسیار جذاب کرده است.

تور کوالالامپور تیر 97
تور کوالالامپور تیر 97

از مهم ترین جاذبه های کوالالامپور می توان به برج‌های دوقلوی پتروناس بلندی های کوالالامپور آکواریوم KLCC کوالالامپور دهکده فرانسوی ها پارک آبی سان‌وِی و … اشاره کرد . اینها تنها بخش کوچکی از جاذبه های این شهر زیبا می باشد . مطمئن باشید برای تفریح در این شهر وقت کم می آورید . بنابراین تور کوالالامپور می تواند تجربه ی بی نظیری را برایتان ایجاد کند.

قیمت تور کوالالامپور تیر 97 : به طور کلی قیمت تور کوالالامپور به نوسانات قیمت ارز بستگی دارد. در ایام نوروز به دلیل افزایش سفرهای نوروزی قیمت کمی افزایش می یابد در اردیبهشت ماه نیز به دلیل اب و هوای مطلوب قیمت ها افزایش می یابند.

خدمات تور کوالالامپور تیر 97 : پرواز رفت و برگشت ، گشت های شهری متنوع با تورلیدر فارسی زبان در شهر کوالالامپور ، بیمه مسافرتی ،ترانسفر فرودگاهی از فرودگاه کوالالامپور ، هتل متنوع در کوالالامپور با خدمات مختلف.

آب و هوای کوالالامپور تابستان : کوالالامپور دارای آب و هوای خشک و آفتابی است.

تور کوالالامپور تیر ماه 97

اطلاعات هتلدرجهقیمت دو تختهمدت اقامتنوع پرواز
WIRA3 ستاره 7 شب 8 روزماهان
SANI3 ستاره 7 شب 8 روزماهان
FLAMINGO3 ستاره 7 شب 8 روزماهان
MAY TOWER3 ستاره 7 شب 8 روزماهان
QUALITY4 ستاره 7 شب 8 روزماهان
ROYAL BINTANG4 ستاره 7 شب 8 روزماهان
CORUSE4 ستاره 7 شب 8 روزماهان
CONCORD4 ستاره 7 شب 8 روزماهان
IMPIANA4 ستاره 7 شب 8 روزماهان
SANWAY PATRA5 ستاره 7 شب 8 روزماهان
BERJAYA TIMSE SQURE5 ستاره 7 شب 8 روزماهان
ROYAL CHULAN5 ستاره 7 شب 8 روزماهان

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید