۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

تور کوالالامپور شهریور 97

مالزی یکی از توریستی ترین کشورهای آسیا می باشد. پایتخت مالزی کوالالامپور است که سالانه تعداد زیادی از گردشگران تور مالزی به این شهر سفر می کنند. سفر به کوالالامپور این شهر مسلمان می تواند برایتان بسیار هیجان انگیز باشد. در واقع سفر به کوالالامپور سفر به 5 کشور می باشد چراکه مردم از نژادهای گوناگون مانند چینی ، هندی و مالایی در این شهر زندگی می کنند و هر کدام آداب و رسوم خاص خود را دارند. با شرکت در تور کوالالامپور شهریور 97  سفری منحصر به فرد برای خود رقم بزنید.

تور کوالالامپور شهریور 97
تور کوالالامپور شهریور 97

در سفر با تور کوالالامپور از شهر چینی ها ، منطقه ی هندی ها ، دهکده ی فرانسوی و ژاپنی ها دیدن کنید تا سفر به 5 کشور در یک دوره زمانی را تجربه کنید. از مهم ترین جاذبه های کوالالامپور می توان به برج های دو قلوی پتروناس ، برج مخابراتی KL ، شهر چینی ها ، غارهای باتو ، ساختمان سلطان عبدالصمد ، پارک پنج گانه ی Sunway Lagoon ، آکواریوم کوالالامپور – KLCC اشاره کرد.

قیمت تور کوالالامپور شهریور 97 : قیمت تور کوالالامپور در فصل های مختلف متفاوت است . و به طور کلی به قیمت بلیط هواپیما ، درجه هتل ، تعداد شبهای اقامت ، خدمات تور و … بستگی دارد.

خدمات تور کوالالامپور: پرواز رفت و برگشت ، گشت های شهری متنوع با تورلیدر فارسی زبان در شهر کوالالامپور ، بیمه مسافرتی ،ترانسفر فرودگاهی از فرودگاه کوالالامپور ، هتل متنوع در کوالالامپور با خدمات مختلف.

آب و هوای کوالالامپور شهریور : این شهر دارای اب و هوای استوایی می باشد و به دلیل نزدیک بودن به خط استوا بسیار گرم است . و در تمام طول سال تغییر چندانی نمی کند.

تور کوالالامپور شهریور 97

اطلاعات هتل درجه قیمت دو تخته مدت اقامت نوع پرواز
WIRA 3 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
SANI 3 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
FLAMINGO 3 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
MAY TOWER 3 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
QUALITY 4 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
ROYAL BINTANG 4 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
CORUSE 4 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
CONCORD 4 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
IMPIANA 4 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
SANWAY PATRA 5 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
BERJAYA TIMSE SQURE 5 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
ROYAL CHULAN 5 ستاره   7 شب 8 روز ماهان

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید