۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
رزرو آنلاین بلیط هواپیما

تور کوالالامپور مرداد 97

تور کوالالامپور مرداد 97
امتیاز به مطلب

سفر به کوالالامپور می تواند تجربه ی شگفت انگیزی را برای شما ایجاد کند . این شهر برای هر فردی با هر سلیقه ای مناسب است . برای مسافرانی که به فرهنگ مردم مشرق زمین علاقه مندند باید بگویم در این شهر مردم با نژادهای مختلف در کنار هم زندگی می کنند . و در گوشه گوشه ی این شهر مردمانی با آداب و رسوم و مذهب های مختلف به چشم می خورند . مردمانی با نژادهای مالایی ، چینی ، هندی و …. بنابرای تور کوالالامپور مرداد 97 انتخاب مطلوبی برای این مسافران می باشد . برای افرادی که به تفریح علاقه مندند و سرگرمی به آنها هیجان می دهد این شهر بهترین مکان است در جای جای آن از پارک های مختلف گرفته تا تفریحات شبانه انتظار انها را می کشد .

تور کوالالامپور مرداد 97
تور کوالالامپور مرداد 97

اگر عاشق خرید هستید و در هر سفر به دنبال مراکز خرید آن شهر می گردید مراکز خرید کوالالامپور بسیار شیک و مدرن است . شکم گردی در این شهر برای شکموها نیز بهترین مکان است . برخی در جستجو و کشف آثار باستانی کشورهای مختلف اند و با دیدن آثار تاریخی ارزشمند و موزه ها به وجد می آید کوالالامپور در این زمینه نیز حرفهایی برای گفتن دارد و اما در آخر به سراغ عاشقان طبیعت می رویم کسانی که با دیدن دریا ، صخره ، آسمان آبی . جنگل و حیوانات آرامش می یابند در اطراف این شهر پرجنب و جوش مناطق طبیعی قراوانی وجود دارد که در این سایت راجع به انها مفصل توضیح داده ایم . در تور مالزی مرداد ماه ما شرکت کنید و بهترین لحضات خود را تجربه کنید .

قیمت تور کوالالامپور مرداد ماه 97 : در نوروز و اردیبهشت ماه قیمت تورهای مالزی افزایش می یابد و در بقیه ی موارد به نوسانات بازار ارز ، قیمت بلیط هواپیما ، درجه هتل ، تعداد شبهای اقامت و خدمات تور بستگی دارد.

خدمات تور کوالالامپور : پرواز رفت و برگشت ، گشت های شهری متنوع با تورلیدر فارسی زبان در شهر کوالالامپور ، بیمه مسافرتی ،ترانسفر فرودگاهی از فرودگاه کوالالامپور ، هتل متنوع در کوالالامپور با خدمات مختلف.

آب و هوای کوالالامپور مرداد ماه  : دارای آب هوای گرم و شرجی می باشد.

تور کوالالامپور تیر ماه 97

اطلاعات هتل درجه قیمت دو تخته مدت اقامت نوع پرواز
WIRA 3 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
SANI 3 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
FLAMINGO 3 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
MAY TOWER 3 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
QUALITY 4 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
ROYAL BINTANG 4 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
CORUSE 4 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
CONCORD 4 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
IMPIANA 4 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
SANWAY PATRA 5 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
BERJAYA TIMSE SQURE 5 ستاره   7 شب 8 روز ماهان
ROYAL CHULAN 5 ستاره   7 شب 8 روز ماهان

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید