۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

تور کیش فروردین 98

جزیره ی زیبای کیش در سالهای اخیر گردشگران زیادی را به خود جذب کرده و به جزیره ای توریستی تبدیل شده به طور کلی آب و هوای کیش گرم و مرطوب می باشد . جاذبه های گردشگری کیش شامل : ساحل مرجانی جزیره ،نمایشگاه دائمی استاد کیومرث صیاد ،آب انبار سنتی ،کشتی یونانی ،اسکله بزرگ تفریحی کیش ، مساجد ،مجموعه درخت سبز ،پارک دلفین ،باغ پرندگان ،شهر زیر زمینی کاریز ،لاک پشت های دریایی ،آکواریوم ،گذر هنرمندان ،شهر باستانی حریره ،سافاری کیش می باشند . علاوه بر اینها جزیره ی کیش دارای جاذبه های تفریحی فراوانی است مانند ورزش های مدرن آبی ، کنسرت ها ، جنگ های شبانه و دیگر تفریحات که در بین مسافران تور کیش پرطرفدار است می باشد.

تور کیش فروردین 98
تور کیش فروردین 98

بنابر این انتخاب تور کیش فروردین 98 بسیار مناسب می باشد. سفر به کیش در فروردین ماه بدلیل مطبوع بودن اب و هوا را به شما پیشنهاد می کنیم . برای اطلاع از قیمت تور کیش فروردین به صورت لحضه ای با ما تماس بگیرید.

قیمت تور کیش: در تعطیلات عید نوروز قیمت تور کیش افزایش می یابد و بعد از نوروز قیمت کمی کاهش می یابد در فصل تابستان بدلیل گرم بودن هوا قیمت ها کاهش یافته و همچنین در روزهای غیر تعطیل قیمت ها پایین تر از روزهای تعطیل است.

تور کیش فروردین 98

اطلاعات هتلدرجه هتلیک تختهدوتختهمدت سفرپروازتاریخ ورود
هتل تعطیلات کیش3 ستاره تماس بگیرید ۳شب 29 فروردین
هتل مریم کیش4 ستاره  تماس بگیرید ۳شب 29 فروردین
هتل ویدا کیش5 ستاره  تماس بگیرید ۳شب 29 فروردین
هتل کوروش کیش5 ستاره  تماس بگیرید ۳شب 29 فروردین

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید