۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

تور گوانجو اردیبهشت 97

گوانگجو یکی از مهم ترین شهر های چین می باشد که در جنوب این کشور قرار گرفته است . یکی از قطب های مهم اقتصادی چین می باشد و تاجران آسیایی فراوانی در این شهر رفت و آمد می کنند . علاوه بر داد و ستد در این شهر جاذبه هایی مانند آثار تاریخی ، طبیعت زیبا ، و تفریحات متنوع نیز وجود دارد که به طور مفصل در این سایت برایتان شرح داده ایم . اگر تور گوانجو اردیبهشت 97 را برای سفر انتخاب گرده اید انتخاب مناسبی است چرا که آب و هوای گوانجو در این فصل مطلوب می باشد و همچنین مردم گوانجو در فصل بهار فستیوال های فراوانی برگزار می کنند. به دلیل استقبال گردشگران تور چین از سفر به گوانجو امکانات رفاهی فراوانی همانند هتل ها و رستوران ها با غذاهای بین المللی برای رفاه گردشگران تور گوانجو ایجاد شده است. در شهر گوانجو 2 بار در سال فصل پاییز و بهار نمایشگاه معروف واردات صادرات ایجاد می شود که بسیاری از مردم دنیا برای نمایش اجناس خود و یا خرید محصولات در این نمایشگاه بزرگ و بین المللی شرکت می کنند . شما هم می توانید در تور نمایشگاه بهاره گوانجو شرکت کنید .

تور گوانجو اردیبهشت 97
تور گوانجو اردیبهشت 97

آب و هوای گوانجو : گوانجو دارای آب و هوای مرطوب و نیمه مرطوبی می باشد . تابستان های گوانجو گرم با رطوبت بالا می باشد و زمستان ها در این منطقه چندان سرد نمی باشد .

خدمات تور گوانجو اردیبهشت 97: بلیط رفت و برگشت هواپیما ، اقامت با صبحانه ، ترانسفر فرودگاهی ، بیمه مسافرتی سامان ، راهنمای فارسی زبان ،  ویزای گروهی.

قیمت تور گوانجو اردیبهشت 97 : قیمت تور گوانجو در حال حاضر به نوسانات قیمت ارز بستگی دارد.

تور گوانجو اردیبهشت 97

اطلاعات هتلدرجهقیمتمدت اقامتپرواز
CAVAN5 ستاره ۷شبماهان
Nanyang Royal5 ستاره ۷شبماهان
Asia International5 ستاره ۷شبماهان

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید