۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

تور گوانجو تیر 1397

گوانجو سومین شهر بزرگ چین می باشد و به بهشت خرید معروف است . برای گردشگرانی که به خرید علاقه مند هستند تور گوانجو تیر 1397 را پیشنهاد می دهیم . روزانه در این شهر سرسبز و زیبا صدها معامله تجاری صورت می گیرد و در واقع قلب اقتصادی کشور چین می باشد. مراکز خرید و خیابان های خرید فراوانی در این شهر وجود دارد که هیچ کس دست خالی از آن برنمی گردد. علاوه بر خرید جاذبه های گوانجو بسیار فراوان می باشد . رودخانه پرل که از میان شهر گوانجو گذشته است زیبایی این شهر را چند برابر کرده است .

تور گوانجو تیر 1397
تور گوانجو تیر 1397

در سفر با تور گوانجو انتخاب های متنوعی از گردش و تفریح روبروی شما می باشد گردش در پارک ها معابد موزه ها و همچنین تماشای آثار تاریخی منحصر به فرد و ارزشمند این منطقه در بین گردشگران تور چین بسیار پرطرفدار می باشد . و گردشگران تور چین را با فرهنگ و هنر مردم چین آشنا می سازد . همچنین تفریحات متنوعی پیش روی شماست . از قایق سواری در رودخانه گرفته تا رفتن به شهر بازی و سیرک .

قیمت تور گوانجو تیر ماه 97 : یکی از عواملی که بر روی قیمت تور گوانجو تاثیر می گزارد نوسانات بازار ارز می باشد. همچنین به تعداد شبهای اقامت ، قیمت بلیط هواپیما ، درجه هتل و … نیز بستگی دارد.

خدمات تور گوانجو : تور لیدر فارسی زبان، بیمه مسافرتی، ویزای گروهی، ترانسفر فرودگاهی ،ترانسفر گشتی، صبحانه بوفه، رزرو هتل، بلیط رفت و برگشت.

آب و هوای گوانجو تیر ماه : دارای اب و هوای گرم و مرطوب می باشد.

تور گوانجو تیر ماه 97

اطلاعات هتلدرجهقیمتمدت اقامتپرواز
CAVAN5 ستاره ۷شبماهان
Nanyang Royal5 ستاره ۷شبماهان
Asia International5 ستاره ۷شبماهان

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید