۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
رزرو آنلاین بلیط هواپیما

تور گوانجو تیر 1397

تور گوانجو تیر 1397
امتیاز به مطلب

گوانجو سومین شهر بزرگ چین می باشد و به بهشت خرید معروف است . برای گردشگرانی که به خرید علاقه مند هستند تور گوانجو تیر 1397 را پیشنهاد می دهیم . روزانه در این شهر سرسبز و زیبا صدها معامله تجاری صورت می گیرد و در واقع قلب اقتصادی کشور چین می باشد. مراکز خرید و خیابان های خرید فراوانی در این شهر وجود دارد که هیچ کس دست خالی از آن برنمی گردد. علاوه بر خرید جاذبه های گوانجو بسیار فراوان می باشد . رودخانه پرل که از میان شهر گوانجو گذشته است زیبایی این شهر را چند برابر کرده است .

تور گوانجو تیر 1397
تور گوانجو تیر 1397

در سفر با تور گوانجو انتخاب های متنوعی از گردش و تفریح روبروی شما می باشد گردش در پارک ها معابد موزه ها و همچنین تماشای آثار تاریخی منحصر به فرد و ارزشمند این منطقه در بین گردشگران تور چین بسیار پرطرفدار می باشد . و گردشگران تور چین را با فرهنگ و هنر مردم چین آشنا می سازد . همچنین تفریحات متنوعی پیش روی شماست . از قایق سواری در رودخانه گرفته تا رفتن به شهر بازی و سیرک .

قیمت تور گوانجو تیر ماه 97 : یکی از عواملی که بر روی قیمت تور گوانجو تاثیر می گزارد نوسانات بازار ارز می باشد. همچنین به تعداد شبهای اقامت ، قیمت بلیط هواپیما ، درجه هتل و … نیز بستگی دارد.

خدمات تور گوانجو : تور لیدر فارسی زبان، بیمه مسافرتی، ویزای گروهی، ترانسفر فرودگاهی ،ترانسفر گشتی، صبحانه بوفه، رزرو هتل، بلیط رفت و برگشت.

آب و هوای گوانجو تیر ماه : دارای اب و هوای گرم و مرطوب می باشد.

تور گوانجو تیر ماه 97

اطلاعات هتل درجه قیمت مدت اقامت پرواز
CAVAN 5 ستاره   ۷شب ماهان
Nanyang Royal 5 ستاره   ۷شب ماهان
Asia International 5 ستاره   ۷شب ماهان

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید