۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

تور گوانجو مرداد

امتیاز به مطلب

یکی از مهم ترین شهر های چین گوانجو می باشد این شهر قلب اقتصادی کشور چین است و شهری است بسیار پیشرفته مسافران فراوانی هر سال برای گردش و یا کار و تجارت به گوانجو سفر می کنند. شهر گوانجو دارای فرهنگ و تمدن کهن می باشد که آثار باستانی فراوانی دارد. در سفر با تور گوانجو مرداد جاذبه های طبیعی ، تماشای معابد زیبا و غذاهای خوشمزه را تجربه خواهید کرد. با شرکت در تور چین بهترین لحضات خود را رقم بزنید.

تور گوانجو مرداد 97
تور گوانجو مرداد

در سفر به گوانجو انتخاب های فراوانی برای گردش و تفریح پیش روی شماست . جاذبه های طبیعی گوانجو مانند پارک ون هوآ ، پارک سافاری زیانگ جیانگ ، جزیره شامیان ، کوه بایون و … گردشگران فراوانی را به خود جذب کرده است . همچنین تفریحات گوانجو نیز بسیار فراوان است مانند شهر بازی ها ، پارک های آبی و سیرک های بین المللی . گوانجو مکانی مناسب برای خرید کردن می باشد تعداد فراوانی مراکز خرید و خیابان های خرید در این شهر انتظار شما را می کشد . و در آخر باید گفت که آثار تاریخی گوانجو بسیار زیبا ، شگفت انگیز و زبان زد مردم دنیا می باشد . تور گوانجو تابستان انتخاب مناسبی برای تعطیلات تابستان می باشد.

قیمت تور گوانجو مرداد ماه : قیمت تور گوانجو به قیمت بلیط هواپیما گوانجو ، تعداد شبهای اقامت ، درجه هتل ، خدمات تور و …. بستگی دارد.

خدمات تور گوانجو مرداد ماه : تور لیدر فارسی زبان، بیمه مسافرتی، ویزای گروهی، ترانسفر فرودگاهی ،ترانسفر گشتی، صبحانه بوفه، رزرو هتل، بلیط رفت و برگشت.

آب و هوای گوانجو تابستان :  گوانجو در تابستان ها دارای آب و هوای گرم و مرطوب می باشد .

تور گوانجو مرداد ماه 

اطلاعات هتلدرجهقیمتمدت اقامتپرواز
CAVAN5 ستاره ۷شبماهان
Nanyang Royal5 ستاره ۷شبماهان
Asia International5 ستاره ۷شبماهان

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید