۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

معرفی 8 تا از هتل های 3 ستاره باتومی

باتومی این روزها به مقصدی محبوب در گرجستان برای سفر تبدیل شده است . موقعیت استثنائی این شهر در کرانه های دریای سیاه ، آب و هوای مطلوب ، طبیعت زیبا ، سواحل جذاب ، جاذبه های متنوع و تفریحات مهیج از جمله فاکتورهایی هستند که موجب محبوبیت باتومی به عنوان یک شهر توریستی شده اند . البته نباید تاثیر قیمت مناسب تورهای باتومی و بعد مسافت آن تا ایران را نادیده گرفت . در این شهر برای اقامت گردشگران هتل های مختلفی وجود دارد . آنانی که خواهان تجربه تور باتومی ارزان هستند از میان هتل های باتومی می توانند هتل های 3 ستاره را برای اقامت برگزینند . در مطالب قبلی بهترین هتل های ساحلی در باتومی ، بهترین هتل های 4 ستاره باتومی و لوکس ترین هتل های باتومی معرفی شده است . این مطلب نیز به معرفی 8 تا از هتل های 3 ستاره باتومی اختصاص یافته است با ما همراه باشید .

معرفی 8 تا از هتل های 3 ستاره باتومی
معرفی 8 تا از هتل های 3 ستاره باتومی

 

هتل های 3 ستاره باتومی

 

هتل میریوسی باتومی – Hotel Mireosi Batumi

فاصله 400 متری هتل میریوسی تا ساحل باتومی و دسترسی آن به جاذبه های باتومی موجب شده از این هتل به عنوان یکی از بهترین هتل های 3 ستاره باتومی یاد شود . هتل میریوسی در شعاع 200 و 500 متری پیازا و میدان اروپا واقع شده و تا پارک میراکل و جاذبه های آن حدود 600 متر فاصله دارد . هتل 3 ستاره میریوسی اینترنت وای فای ارائه داده و دارای اتاق هایی مجهز به سیستم تهویه ، تلویزیون صفحه تخت ، حمام اختصاصی ، لوازم بهداشتی و یخچال می باشد . میز پیشخوان 24 ساعته ، خدمات دربان ، لاندری ، اتاق های خانوادگی و صندوق امانات از دیگر امکانات هتل میریوسی باتومی می باشند .

 • آدرس هتل میریوسی باتومی : Kutaisi street12/14, 6000 Batumi, Georgia
 • تلفن هتل 3 ستاره میریوسی در باتومی : 422274931 – 995+
هتل های 3 ستاره باتومی
هتل های 3 ستاره باتومی

هتل مارانی باتومی – Marani Hotel Batumi

مارانی از دیگر هتل های باتومی با گرید 3 است که با پای پیاده حدود 6 دقیقه تا ساحل و حدود 10 دقیقه تا مرکز شهر باتومی فاصله دارد . موزه باستان شناسی که از برترین جاذبه های باتومی محسوب می گردد در شعاع 700 متری این هتل قرار گرفته است . این هتل در میز تور خدمات گردشگری به مسافران ارائه داده و دارای یک رستوران با غذاهای محلی ، میز پیشخوان 24 ساعته ، اتاق های خانوادگی ، روم سرویس ، تراس و امکانات باربیکیو می باشد . در تمامی قسمت های هتل استفاده از اینترنت وای فای رایگان بوده و برای میهمانان هزینه اضافی در بر ندارد .

 • آدرس هتل مارانی باتومی : Giorgi Brtskinvale Street 24, 6000 Batumi, Georgia
 • تلفن هتل 3 ستاره مارانی در باتومی : 422222506 – 995+
هتل های سه ستاره گرجستان
هتل های سه ستاره باتومی

هتل ساناریپو باتومی – Hotel Sanapiro Batumi

ساناریپو یکی از هتل های ساحلی باتومی است . این هتل که در فاصله 5 کیلومتری مرکز شهر باتومی واقع شده دارای ساحل اختصاصی بوده و برای سرگرمی مسافران استخر شنا ، سونا ، ماساژ ، اتاق بخار ، اینترنت وای فای رایگان ، بیلیارد ، تراس و باغ ارائه می دهد . در رستوران هتل 3 ستاره ساناریپو باتومی نیز انواع غذاهای گرجی سرو می گردد . تله کابین آرگو باتومی و بندر باتومی تا این هتل 3 ستاره گرجستان حدود 2.5 کیلومتر فاصله دارند . 

 • آدرس هتل ساناریپو باتومی : Tamara Mephe Avenue 1, 6010 Batumi, Georgia
 • تلفن هتل 3 ستاره ساناریپو در باتومی : 422255050 – 995+
هتل های ساحلی باتومی
هتل های ساحلی باتومی

هتل پیازا این باتومی – Piazza Inn Batumi

پیازا این یکی از هتل های 3 ستاره گرجستان است که در میدان اصلی شهر قدیمی باتومی واقع شده است . این هتل حدود 10 دقیقه پیاده روی تا ساحل دریای سیاه فاصله داشته و پارک میراکل یا معجزه در شعاع 800 متری آن قرار گرفته است . هتل 3 ستاره پیازا این باتومی دارای یک رستوران با غذاهای اروپایی بوده و امکاناتی چون بار ، اینترنت وای فای رایگان ، فروشگاه هدیه ، صرافی ، میز پیشخوان 24 ساعته ، منطقه بازی سرپوشیده ، گرمایش و اتاق های غیر سیگاری ارائه می دهد .

 • آدرس هتل پیازا این باتومی : Vakhtang Gorgasali Str. 20, 6000 Batumi, Georgia
 • تلفن هتل 3 ستاره پیازا این در باتومی : 322601536 – 995+
هتل های 3 ستاره گرجستان
هتل های 3 ستاره گرجستان

هتل مگزاربی باتومی – Batumi Mgzavrebi Hotel

هتل مگزابی در فاصله چند دقیقه ای ساحل باتومی و دریای سیاه واقع شده است . این هتل که در بخش تاریخی باتومی راه اندازی شده به جاذبه هایی چون برج الفبا ، پیازا ، میدان اروپا ، پارک میراکل و کلیسای جامع مادر مقدس نزدیک بوده و تا فرودگاه بین المللی باتومی حدود 5.5 کیلومتر فاصله دارد . هتل 3 ستاره مگزاربی باتومی برای رفاه مسافران و گردشگران تور باتومی امکاناتی چون سونا ، اینترنت وای فای رایگان ، کرایه دوچرخه ، بار ، پارکینگ رایگان ، میز پیشخوان 24 ساعته ، اتاق های خانوادگی و صندوق امانات فراهم نموده است .

 • آدرس هتل مگزاربی باتومی : Mazniashvili Street 1, 6000 Batumi, Georgia
 • تلفن هتل 3 ستاره مگزاربی در باتومی : 574521515 – 995+
هتل های 3 ستاره شهر باتومی
هتل های 3 ستاره شهر باتومی

هتل و کافه باتوس باتومی – Hotel & Cafe Batus Batumi

هتل و کافه باتوس از نظر سایت معتبر تریپ ادوایزر یکی از بهترین هتل های 3 ستاره باتومی است . این هتل با فاصله ای چند دقیقه ای از ساحل باتومی و دریای سیاه ، اتاق های غیر سیگاری با اینترنت وای فای رایگان ارائه داده و دارای رستوران با غذاهای بین المللی می باشد . هتل 3 ستاره باتوس باتومی برای آنانی که سفر به باتومی را با خودرو شخصی تجربه می کنند پارکینگ اختصاصی رایگان فراهم نموده است . امکانات برگزاری جلسه و میهمانی ، میز جلو 24 ساعته ، روم سرویس ، صندوق امانات ، سرگرمی های شبانه ، تراس ، لاندری و سرویس شاتل از دیگر امکانات و خدماتی است که توسط هتل باتوس ارائه می گردد .

 • آدرس هتل و کافه باتوس باتومی : Javakhishvili Street, 4a, 6000 Batumi, Georgia
 • تلفن هتل 3 ستاره باتوس در باتومی : 514664747 – 995+
بهترین هتل های 3 ستاره باتومی
بهترین هتل های 3 ستاره باتومی

هتل اوراسیا باتومی – Hotel Eurasia Batumi

هتل اوراسیا در فاصله 6 دقیقه ای از ساحل واقع شده است . این هتل با پای پیاده حدود 25 دقیقه تا مرکز شهر باتومی فاصله داشته و فرودگاه بین المللی باتومی در شعاع 2 کیلومتری ان قرار گرفته است . هتل 3 ستاره اوراسیا باتومی دارای یک گزینه غذاخوری است که در آن انواع غذاهای گرجی و آجاری سرو می گردد . هتل اوراسیا دارای اینترنت وای فای رایگان ، پارکینگ رایگان و میز پیشخوان 24 ساعته بوده و امکاناتی چون بار ، سرگرمی های شبانه ، میز تنیس ، کرایه دوچرخه ، تراس ، میز تور ، سرویس شاتل ، اتاق های غیر سیگاری و روم سرویس ارائه می دهد .

 • آدرس هتل اوراسیا باتومی : Inasaridze street, lane 1, #4, 6400 Batumi, Georgia
 • تلفن هتل 3 ستاره اوراسیا در باتومی : 593026620 – 995+
بهترین هتل های 3 ستاره در باتومی
بهترین هتل های 3 ستاره در باتومی

هتل رویال ونیزیا باتومی – Royal Venezia Hotel Batumi

رویال ونیزیا یکی دیگر از هتل های باتومی است که می توان ان را در میان هتل های 3 ستاره جای داد . این هتل میز پیشخوان 24 ساعته ، اینترنت وای فای رایگان و خدمات دربان ارائه می دهد . هتل 3 ستاره رویال ونیزیا باتومی به پیازا ، میدان اروپا ، کلیسای جامع مادر مقدس و پارک میراکل نزدیک بوده و تا موزه باستان شناسی باتومی حدود 1.1 کیلومتر فاصله دارد . تراس ، جکوزی ، لاندری ، اتاق های خانوادگی ، گرمایش ، روم سرویس ، اتاق های عایق صوتی و تهویه مطبوع از جمله امکاناتی هستند که در هتل رویال ونیزیا باتومی برای گردشگران تور گرجستان فراهم شده است .

 • آدرس هتل وریال ونیزیا باتومی : Zviad Gamsakhurdia Street 35, 6010 Batumi, Georgia
 • تلفن هتل 3 ستاره رویال ونیزیا در باتومی : 422222422 – 995+
قیمت هتلهای باتومی گرجستان
قیمت هتلهای باتومی گرجستان

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید