۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

لیست هتل های 4 ستاره سنت پترزبورگ

یکی از اصلی ترین دغدغه های گردشگران در سفر به سنت پترزبورگ رزرو هتل مناسب است . در سنت پترزبورگ هتل های مختلفی وجود دارد که از نظر قیمت ، موقعیت ، امکانات ، خدمات و درجه متفاوت می باشند . در مطالب قبلی لذت سفر بهترین هتل های 3 ستاره سنت پترزبورگ ، هتل های ارزان قیمت سنت پترزبورگ ، هتل های 5 ستاره سنت پترزبورگ و بهترین هتل های سنت پترزبورگ از نظر مسافران معرفی شده است . در این مطلب نیز قصد داریم لیست هتل های 4 ستاره سنت پترزبورگ را ارائه دهیم . غالبا با انتخاب هتل های 4 ستاره سن پترزبورگ هزینه ای کمتر از هتل های 5 ستاره پرداخته می شود و امکاناتی بهتر ا از هتل های سه ستاره سنت پترزبورگ در اختیار گردشگران قرار می گیرد .

لیست هتل های 4 ستاره سنت پترزبورگ
لیست هتل های 4 ستاره سنت پترزبورگ

هتل های 4 ستاره سنت پترزبورگ

در ادامه 7 مورد از هتل های سنت پترزبورگ با درجه 4 معرفی شده است با ما همراه باشید :

 

هتل پوشکا این سنت پترزبورگ – Hotel Pushka Inn St Petersburg

هتل پوشکا این یکی از لوکس ترین هتل های 4 ستاره سنت پترزبورگ در قلب شهر و در بخش تاریخی پایتخت شمالی روسیه است . این هتل تا موزه آرمیتاژ به عنوان معروف ترین موزه روسیه حدود 300 متر داشته و به میدان کاخ نزدیک می باشد . موقعیت استثنائی هتل 4 ستاره پوشکا این در مرکز شهر موجب شده این هتل دسترسی خوبی به جاذبه های سنت پترزبورگ داشته باشد . در این هتل اینترنت وای فای رایگان در دسترس بوده و امکاناتی چون رستوران با انواع غذاهای اروپایی و روسی ، خدمات دربان ، میز پیشخوان 24 ساعته ، لاندری ، اتاق های خانوادگی و صندوق امانات ارائه می شود .

 • آدرس هتل پوشکا این سنت پترزبورگ : Naberezhnaya Reki Moyki.14, Tsentralny district, 191186 Saint Petersburg, Russia
 • تلفن هتل 4 ستاره پوشکا این سنت پترزبورگ : 8126447120 – 7+
لوکس ترین هتل های 4 ستاره سنت پترزبورگ
لوکس ترین هتل های 4 ستاره سنت پترزبورگ

هتل اکیان سنت پترزبورگ – Hotel Akyan Saint Petersburg

اکیان هتلی 4 ستاره است که در بخش تاریخی سنت پترزبورگ در منطقه Tsentralny واقع شده و با پای پیاده تا خیابان نوسکی پروسپکت فقط 5 دقیقه فاصله دارد . این هتل اتاق هایی مدرن و مجهز ارائه داده و دارای رستوران با انواع غذاهای فرانسوی ، مدیترانه ای ، روسی و اروپایی می باشد . در هتل 4 ستاره اکیان سن پترزبورگ اینترنت وای فای رایگان در دسترس بوده و برای راحتی مسافران امکاناتی چون خدمات دربان ، سرویس بلیط ، امکانات لازم برای برگزاری جلسه و ضیافت ، اتاق های عایق صوتی ، کرایه خودرو و روم سرویس فراهم می باشد .

 • آدرس هتل اکیان سن پترزبورگ : Ulitsa Vosstaniya 19, Tsentralny district, 191036 Saint Petersburg, Russia
 • تلفن هتل 4 ستاره اکیان سنت پترزبورگ : 8124264000 – 7+
هتلهای 4 ستاره سن پترزبورگ
هتل های 4 ستاره سن پترزبورگ

هتل کراون پلازا سنت پترزبورگ لیگوفسکی – Crowne Plaza St. Petersburg-Ligovsky

هتل کراون پلازا لیگوفسکی یکی از بهترین هتل های 4 ستاره سنت پترزبورگ است که در فاصله چند قدمی مرکز خرید گالریا سنت پترزبورگ واقع شده است . با صرف زمان 15 دقیقه از این هتل با استفاده از اتوبوس می توان به موزه آرمیتاژ رسید . فرودگاه بین المللی سنت پترزبورگ نیز با درایوی 30 دقیقه ای در دسترس گردشگران تور سنت پترزبورگ خواهد بود . هتل 4 ستاره کراون پلازا سنت پترزبورگ دارای یک رستوران با غذاهای مدیترانه ای و روسی بوده و مرکز تناسب اندام برای ورزش روزانه ، میز تور ، اینترنت وای فای رایگان ، خدمات نگهداری از کودک ، لاندری ، روم سرویس و امکانات ویژه معلولین ارائه می دهد .

 • آدرس هتل کراون پلازا سنت پترزبورگ لیگوفسکی : Ligovsky Prospekt 61, Tsentralny district, 191040 Saint Petersburg, Russia
 • تلفن هتل کراون پلازا لیگوفسکی سنت پترزبورگ : 8122440001 – 7+
بهترین هتل های 4 ستاره در سنت پترزبورگ
بهترین هتل های 4 ستاره در سنت پترزبورگ

هتل ام اف کی گورنی سنت پترزبورگ – Hotel MFK Gornyi Saint Petersburg

از دیگر هتل های چهار ستاره سنت پترزبورگ می توان یه هتل ام اف کی گورنی اشاره نمود . این هتل در فاصله 800 متری ایستگاه متروی Primorskaya واقع شده و تا مرکز شهر و میدان کاخ کمتر از 5 کیلومتر فاصله دارد . هتل گورنی سن پترزبورگ دارای یک رستوران با انواع غذاهای اروپایی است و مرکز تناسب اندام برای پیگیری ورزش های روزانه ارائه می دهد . پذیرش در هتل 4 ستاره ام اف کی گورنی سنت پترزبورگ شبانه روزی می باشد . در این هتل برای معلولین جسمی و حرکتی امکانات ویژه در نظر گرفته شده و برای راحتی مسافران مواردی چون اینترنت وای فای رایگان ، خدمات دربان ، صندوق امانات ، لاندری ، امکانات برگزاری جلسه و میهمانی ، صندوق امانات ، اتاق های خانوادگی و اتاق های غیر سیگاری فراهم می باشد .

 • آدرس هتل ام اف کی گورنی سنت پترزبورگ : Nalichnaya ulitsa 28, Vasileostrovskiy district, 199406 Saint Petersburg, Russia
 • تلفن هتل ام اف کی گورنی سن پترزبورگ : 8123820000 – 7+
بهترین هتل های 4 ستاره روسیه
بهترین هتل های 4 ستاره روسیه

هتل ودنسکی سنت پترزبورگ – Vedensky Hotel Saint Petersburg

هتل ودنسکی یکی از هتل های معروف سن پترزبورگ است که در فاصله 2.5 کیلومتری میدان کاخ واقع شده است . این هتل تا ایستگاه متروی Chkalovskaya حدود 600 متر فاصله داشته و کلیسای ناجی در خون ریخته شده در شعاع 2.7 کیلومتری این هتل قرار گرفته است . این هتل 9 طبقه دارای 190 اتاق با دکور کلاسیک است که تمامی آن ها با امکانات مدرن تجهیز شده اند . در هتل 4 ستاره ودنسکی سنت پترزبورگ مرکز تناسب اندام ، جکوزی و سونا برای استفاده میهمانان فراهم شده است . در گزینه های غذاخوری هتل نیز انواع غذاهای ایتالیایی ، روسی و ایتالیایی در اختیار مشتریان قرار داده می شود .

 • آدرس هتل ودنسکی سنت پترزبورگ : Bolshoy Prospekt 37, Petrogradskiy district, 197198 Saint Petersburg, Russia
 • تلفن هتل 4 ستاره ودنسکی سنت پترزبورگ : 8123324222 – 7+
هتل های معروف سن پترزبورگ
هتل های معروف سنت پترزبورگ

هتل بوتیک روسی سنت پترزبورگ – Rossi Boutique Hotel Saint Petersburg

گردشگرانی که به دنبال یک هتل 4 ستاره در قلب سنت پترزبورگ هستند می توانند هتل بوتیک روسی را نیز در میان لیست انتخاب خود جای دهند . هتل 4 ستاره روسی یک هتل کلاسیک با طراحی قرن نوزدهم میلادی است که در فاصله 400 متری نوسکی پروسپکت واقع شده است . این هتل اتاق هایی مدرن و مجهز ارائه داده و دارای امکاناتی چون اسپا و مرکز سلامت ، مرکز تناسب اندام ، سونا ، سرویس های زیبائی ، ماساژ ، حمام و اتاق بخار می باشد . در رستوران این هتل نیز انواع غذاهای آسیایی و اروپایی به صورت آلاکارت سرو می شود .

 • آدرس هتل بوتیک روسی سنت پترزبورگ : Nab.Reki Fontanki 55, Tsentralny district, 191023 Saint Petersburg, Russia
 • تلفن هتل بوتیک روسی در سنت پترزبورگ : 8126356333 – 7+
هتل 4 ستاره در مرکز سنت پترزبورگ
هتل 4 ستاره در قلب سنت پترزبورگ

هتل رد استارز سنت پترزبورگ – Red Stars Hotel Saint Petersburg

رد استارز از دیگر هتل های 4 ستاره شهر سنت پترزبورگ است که در منطقه Admiralteyskiy واقع شده است . این هتل در شعاع 500 متری سالن کنسرت تئاتر مارینسکی واقع شده و با استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی حدود 15 دقیقه تا موزه آرمیتاژ سنت پترزبورگ و خیابان نوسکی فاصله دارد . هتل 4 ستاره رد استارز سنت پترزبورگ دارای 54 اتاق رنگی با سیستم تهویه مطبوع بوده و امکاناتی چون رستوران با غذاهای اروپایی ، اینترنت وای فای رایگان ، پارکینگ رایگان ، بیزنس سنتر ، روم سرویس ، لاندری ، میز تور ، میز پیشخوان 24 ساعته و اتاق های خانوادگی ارائه می دهد .

 • آدرس هتل رد استارز سنت پترزبورگ  : Naberezhnaya Reki Pryazhki 30, Admiralteyskiy, 190121 Saint Petersburg, Russia
 • تلفن هتل 4 ستاره رد استارز سنت پترزبورگ : 8126404000 – 7+
بهترین هتل های 4 ستاره سنت پترزبورگ از نظر مسافران
هتل های 4 ستاره خوب سنت پترزبورگ

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید