۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

5 رستوران با نمایش باور نکردنی از مسکو

امتیاز به مطلب

برخی از رستوران های مسکو نه تنها با سرآشپزهای کاریزماتیک ، بلکه با احساس اینکه تمام جهان – یا حداقل پایتخت روسیه – در زیر پا است بازدیدکنندگان را جذب می کنند . در واقع با مراجعه به این رستوران ها ، در حین سرو غذا می توان از دیدگاه های پانورامیک شهر مسکو لذت برد . در اینجا چند نمونه از رستوران های شهر مسکو با مناظر خیره کننده که باعث می شود مشتریان احساس کنند در آسمان هفتم هستند معرفی می گردد . با معرفی 5 رستوران با نمایش باور نکردنی از مسکو با شما هستیم لذت سفر را تا انتها همراهی کنید .

5 رستوران با نمایش باور نکردنی از مسکو
5 رستوران با نمایش باور نکردنی از مسکو

 

5 رستوران با نمایش باور نکردنی از مسکو

 

رستوران سیکستی مسکو

رستوران سیکستی Sixty Moscow یکی از بهترین رستوران های مسکو با دیدگاه های پانورامیک است . این رستوران در مرکز تجارت بین الملل در طبقه 62 ام برج فدراسیون ، یکی از بلندترین آسمان خراش های پایتخت روسیه در ارتفاع 225 متری واقع شده است . ارتفاع این رستوران شوخی نیست به طوری که با انتخاب رستوران سیکستی در طول روز تقریبا می توان ابرها را لمس کرد و در شب ستاره ها و چراغ های آسمانخراس های مسکو را شمرد . هنگام ورود به رستوران پنجره های پانورامیک و درختان توس غیر طبیعی اولین چیزی است که نظرها را به خود جلب می کنند . انواع غذاهای اروپایی ، مدیترانه ای ، ایتالیایی ، روسی ، ژاپنی و پان – آسیایی از جمله مواردی هستند که در منوی رستوران شصت مسکو گنجانده شده اند .

 • آدرس رستوران سیکستی مسکو : International Business Center, Federation Tower, 60th floor, Presnenskaya emb., 12
 • تلفن رستوران شصت مسکو : 4956538369 – 7+
 • ساعت کاری رستوران Sixty مسکو : همه روزه از ساعت 12 ظهر تا آخرین میهمان
5 رستوران با نمایش باور نکردنی از مسکو
5 رستوران با نمایش باور نکردنی از مسکو

رستوران وایت رابیت مسکو

رستوران وایت رابیت White Rabbit Moscow یا خرگوش سفید در جایگاه 23 ام لیست 50 رستوران برتر جهان جای داشته و یکی از معروف ترین رستوران های مسکو می باشد . این رستوران در حال حاضر به اندازه کافی گیرا است اما دیدگاه ان نیز برجسته است . رستوران وایت ربیت در زیر گنبد شیشه ای در طبقه 16 پاساژ Smolenskiy واقع شده است . در شب یک نمایش خیره کننده از شهر تضمین شده است اما برای نشستن در یک میز نزدیک پنجره بهتر است از قبل اقدام به رزرو میز شود . ولادیمیر موخین ، سرآشپز رستوران خرگوش سفید غذاهای روسی را مطابق با آخرین روندها و با استفاده از محصولات محلی تهیه می کند .

 • آدرس رستوران خرگوش سفید در مسکو : Smolenskaya Square, 3, Moskva, Russia, 121099
 • تلفن رستوران White Rabbit مسکو : 4955105101 – 7+
 • ساعت کاری رستوران خرگوش سفید روسیه : یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت 12 ظهر تا 12 نیمه شب – پنج شنبه تا شنبه از ساعت 12 ظهر تا 2 صبح
بهترین رستوران های مسکو با دیدگاه های پانورامیک
بهترین رستوران های مسکو با دیدگاه های پانورامیک

رستوران کارلسون مسکو

رستوران کارلسون Karlson Moscow بازدیدکنندگان را با دیدگاه هایی باور نکردنی از کرملین ، رودخانه مسکو ، میدان سرخ و مرکز تاریخی مسکو شگفت زده می کند . این رستوران در بام برج سنترال سیتی مسکو واقع شده و تا ایستگاه متروی Novokuznetskaya حدود 400 متر فاصله دارد . رستوران کارلسون مسکو انواع غذاهای ایتالیایی را در فضایی زیبا و جذاب سرو می کند . Carlo Grecu ، سرآشپز این رستوران با تجربه های بزرگ بین الملی وابسته به غذا ، منوی این رستوران را براساس محصولات محلی ارائه می دهد .

 • آدرس رستوران کارلسون مسکو : Moscow, Ovchinnikovskaya emb., 20, bld. 1, Central City Tower business centre
 • تلفن رستوران کارلسون در مسکو : 9152860628 – 7+
 • ساعت کاری رستوران Karlsson مسکو : همه روزه از ساعت 12 ظهر تا 12 شب
بهترین رستوران های روسیه با دیدگاه های خیره کننده
بهترین رستوران های روسیه با دیدگاه های خیره کننده

رستوران بونو مسکو

رستوران بونو Buono Moscow در طبقه 29 و 30 ام هتل اوکراین بازسازی شده یا همان هتل رادیسون رویال جدید یکی از آسمانخراش های هفتگانه استالینی یا هفت خواهران مسکو واقع شده است . بسیاری از صندلی های این رستوران در امتداد پنجره های پانورامیک بر روی یک تراس تحت پوشش قرار گرفته و دیدگاهی نفس گیر از شهر مسکو ارائه می دهند . چیز دیگری که در این رستوران توجه گردشگران تور مسکو را به خود جذب می کند اجاق چوبی پیتراست . رستوران بونو را می توان یکی از بهترین رستوران های روف تاپ مسکو دانست . Christian Lorenzini سرآشپز این رستوران معروف مسکو ، متخصص در آشپزی ایتالیایی کلاسیک است .

 • آدرس رستوران بونو مسکو : Moscow, 2/1 Kutuzovsky av., bld. 1, Hotel Radisson Royal
 • تلفن رستوران بونو در مسکو : 4952298308 – 7+
 • ساعت کاری رستوران Buono مسکو : همه روزه از ساعت 12 ظهر تا 1 بامداد
 بهترین رستوران های روف تاپ مسکو
بهترین رستوران های روف تاپ مسکو

رستوران بهشت هفتم مسکو

رستوران بهشت هفتم از دیگر مواردی است که گردشگران تور مسکو با مراجعه به آن می توانند در حین سرو غذا از دیدگاه های زیبای اطراف لذت ببرند . این رستوران در ارتفاع 330 متری از سطح زمین در برج تلویزیونی اوستانکینو مسکو واقع شده است . رستوران بهشت هفتم در سال 1967 افتتاح شد اما پس از آتش سوزی سال 2000 برای بازسازی بسته شد تا اینکه در سال 2016 دوباره فعالیت خود را از سر گرفت . بهشت هفتم 3 طبقه از برج تلویزیونی مسکو را به خود اختصاص داده و شامل کافی بار ، کافه و رستوران می باشد . در این رستوران میزها بر روی یک پلتفرم که هر 40 دقیقه یک چرخش کامل دارد قرار گرفته اند .

 • آدرس رستوران بهشت هفتم مسکو : Ul. Academician Korolev, 15, building 2
 • تلفن رستوران بهشت هفتم در مسکو : 4959266111 – 7+
 • ساعت کاری رستوران  مسکو : یک شنبه تا پنج شنبه از ساعت 12 ظهر تا 11 شب – جمعه ها و شنبه ها از ساعت 12 ظهر تا 12 شب
5 رستوران با نمایش باور نکردنی از مسکو
5 رستوران با نمایش باور نکردنی از مسکو

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید