۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

5 مرکز خرید وسوسه انگیز دهلی

شهر دهلی پر از بازارها و مراکز خرید متنوع می باشد که تجربه خرید و تفریح در سطح جهانی به شما ارائه می کند. بازارهای دهلی طیف وسیعی از برندهای داخلی و خارجی مثل نایک، آدیداس، پانتالون، وود لند و غیره را به فروش می رسانند. به جز خرید، در اینجا میتوانید از غذایی لذیذ در رستورانهای زنجیره ای لذت ببرید یا به تماشای فیلم در بهترین سینماهای هند مشغول شوید یا از فروشگاه های دیدنی دهلی دیدن کنید. 5 مرکز خرید وسوسه انگیز دهلی را در اینجا معرفی می کنیم که غیر ممکن است بتوانید در مقابل وسوسه خرید در آن مقاومت کنید. با ما همراه باشید.

 

1.بازار امبینس

بازار امبینس واقع در خیابان نلسون ماندلا یک مجتمع خرید بزرگ در دهلی می باشد که فروشگاه های متنوع لباس و کفش و همچنین رستوران های معروف را به شما ارائه می کند. این فروشگاه با اجناس ارزان و رنگارنگ شما را وسوسه می کند تا تمام روز به تماشای ویترین ها بپردازید.

آدرس: جزیره امبینس، بخش 24، گوروگرام، هاریانا

شماره تماس: +91 9266629901

5 مرکز خرید وسوسه انگیز دهلی
مرکز خرید امبینس

 

2.بازار سلکت سیتی واک

بازار سلکت سیتی واک یکی از معروف ترین و گران ترین مراکز خرید هند واقع در نزدیکی ساکت می باشد. این بازار بزرگترین برندهای بین المللی پوشاک، بهترین غذاخوری ها، و سالن های سینما را دارد. این مجتمع خرید بزرگ یک پکیج خوب برای خرید و تفریح شما می باشد.

آدرس: دیستریکت سنتر، ساکت، دهلی نو

شماره تماس: +91 1142114200

بهترین مراکز خرید در دهلی
بازار سلکت سیتی واک

3.مرکز خرید آنسال پلازا

مرکز خرید انسال پلاز یک مرکز خرید واقعی در آندرس گنج دهلی جنوبی می باشد. این پاساژبزرگ همچنین مجهز به چارکینگ بزرگی می باشد که 1000 اتومبیل را در خود جای می دهد. در اینجا بهترین برندهای بین المللی و دخلی هند را پیدا خواهید کرد.

آدرس: آنسال پلازا، کاخ هودکو، خال گائون مارگ، دهلی نو

شماره تماس: 09660015001

مراکز خرید دهلی نو
پاساژ آنسال پلازا

4.بازار سیتی اسکوئر

بازار سیتی اسکوئر در باغ راجوری، واقع در شیواجی مارگ یکی از جاذبه های اصلی دهلی می باشد که دارای فروشگاه های متعدد و رستورانهای زنجیره ای مثل KFC و دومینوز است. در طبقه بالای پاساژ یک سوپر مارکت مواد غذایی نیز وجود دارد.

آدرس: شیواجی پالاس، ویشال اینکلیو، باغ راجوری، دهلی نو

شماره تماس: 011 42225555

مراکز خرید ارزان دهلی
بازار سیتی اسکوئر

5.بازار تی دی آی

بازار TDI واقع در باغ راجوری در دهلی نو بخشی از منطقه خرید شیواجی پالاس به شمار می رود. این بازار یکی از معروف ترین مناطق خرید دهلی می باشد که برندهای مختلف لباس را می فروشد. در اینجا امکانات پارکینگ هم در دسترس است.

آدرس: در نزدیکی سینما، خیابان ویشال سینما، باغ راجوری، دهلی نو

شماره تماس: +91 1143111111

لیست مراکز خرید در دهلی
بازار تی دی آی

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید