۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

اقامتی به یاد ماندنی در 5 هتل 5 ستاره دهلی

دهلی یکی از ناب ترین مکانهای توریستی در نقشه هند و همچنین یکی از بزرگترین مراکز تجاری هند می باشد. شماری زیادی از هتلها و اقامتگاه ها با امکانات رفاهی لاکچری در شهر دهلی وجود دارد.

در اینجا لیست بهترین هتلهای دنیا در دهلی را ارائه می کنیم که تلاش دارند اقامتی راحت برای بازدیدکنندگان فراهم کنند. تمام هتلهای دهلی دارای معماری منحصر به فرد مربوط به دوره استعمار هستند که جذابیت دنیای قدیم را به رخ می کشند. برای اقامتی به یاد ماندنی در 5 هتل 5 ستاره دهلی با ما همراه باشید.

 

لیست هتل های 5 ستاره دهلی

هتل لالیت

هتل لالیت دهلی نو واقع در کونات پالاس یکی از لوکس ترین هتلهای دهلی نو می باشد. یک هتل تجاری لاکژری در مرکز دهلی نو، در نزدیکی مراکز خرید دهلی ، مجتمع های اداری و خیابانهای رنگارنگ.. هتل لالیت پالاس در بین شیک ترین هتلهای هند، دارای بزرگترین اتاقها به تعداد 461 می باشد.

اقامتی به یاد ماندنی در 5 هتل 5 ستاره دهلی
استخر هتل لالیت

 

هتل تاج پالاس

هتل تاج پالاس از گروه معروف تاج، یک اقامتگاه شیک با بهترین سرویس دهی و مهمان نوازی در سطح جهانی می باشد. این هتل با اتاقهای مجهز، مدرن و راحت میزبان سران ایالات، سلبریتی ها، و تجار بزرگ سراسر جهان می باشد.

هتل تاج پالاس دهلی
هتل تاج پالاس

 

هتل تاج محل

هتل تاج محل واقع در خیابان مان سینگ، که توسط معمار ادوین لوتینز طراحی شده، جذابیت دنیای قدیم را با امکانات لوکس معاصر ترکیب کرده است. این هتل 294 اتاق دارد که 27 سوئیت با امکانات رفاهی فوق العاده لوکس به میهمانان ارائه می کند.

هتل تاج محل دهلی
هتل تاج محل

 

هتل مائوریا

آی تی سی مائوریا یک هتل 5 ستاره واقع در منطقه دیپلماتیک دهلی نو دارای 438 اتاق با 25 سوئیت منحص به فرد می باشد. ترکیبی فوق العاده از معماری لوکس و معماری شگفت انگیز که از سلسله مائوریان الهام گرفته است. این هتل دارای یک کلکسیون گرانبها و قیمتی می باشد.

هتل مائوریا دهلی
هتل مائوریا

 

هتل گرند

هتل گرند دهلی نو یکی از لوکس ترین هتلهای پنج ستاره هند با 10 هکتار باغ سرسبز در وسنت کونج دهلی نو می باشد. این هتل با 390 اتاق مبله و شیک یکی از بزرگترین هتل ها در دهلی نو می باشد. هتل گرند در نزدیکی فرودگاه بین المللی و مرکز تجاری گورگائون و بازارهای لوکس مثل دی ال اف امپوریو، و پروموند ، انتخابی ایده ال برای مسافران تفریح و تجاری ست.

هتل گرند دهلی
هتل گرند

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید