۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

باحال ترین سوغات گوا

گوا کوچکترین ایالت هند با تفریحات زیاد باید یکی از اولویت های شما در تور هند قرار گیرد. سواحل فوق العاده زیبا، نمای عالی، مردم خونگرم، و میهمانیهای ساحلی در گوا انتظار شما را می کشد. در اینجا به معرفی باحال ترین سوغات گوا می پردازیم:

 

صنایع دستی صدفی

صدف یکی از بهترین سوغات گوا می باشد که خیلی زیبا به اشکال مختلف درست شده و در گوشه و کنار به فروش می رسد. تزیینات دکوری، قاب عکس، جواهرات ، جعبه جواهرات و غیره را در اینجا تهیه کنید. در آنجونا و تمام سواحل گوا میتوان اینها را خرید.

مراکز خرید گوا
صنایع دستی گوا

ادویه جات

گوا به خاطر ادویه های معطر معروف است. اگر عاشق غذا خوردن هستید، و میخواهید غذاهای لذیذ گوا مثل سورپوتل، ویندالو، و زاکوتی را امتحان کنید، ادویه جات گوا را با خود همراه ببرید.این ادویه جات را میتوان از سواحل گوا مثل ساحل آنجونا، بازار پنجیم، بازار مارگائو و جمعه بازار ماپوسا تهیه کنید.

ادویه های گوا
ادویه جات

جواهرات و بدلیجات

در بازارهای پیچ در پیچ گوا به گشت و گذار بپردازید و از بدلیجات خیابانی خرید کنید. مطمئنا خانم ها نمی توانند به سادگی از کنار این دستفروش ها رد شوند. گردنبند، حلقه، پابند، دستنبد از جمله سوغات خیابانی گوا هستند که میتوانید تهیه کنید.

سوغاتی های گوا
بدلیجات گوا

آثار هنری

آثار هنری ماریو میراندا ، یک نقاش هندی معروف که زیباترین آثار هنری را در گوا به فروش می رساند . این آثار اصلش گران است و اگر بخواهید آثار جعلی خرید کنید میتوانید نقاشی های ارزانترین تهیه کنید. اگر دنبال اثار اصلی هستید سری به گالری میراندا و یا بازار پنجیم بزنید و این نقاشی هنری را خرید کنید.

نقاشی های ماریو میراندا
اثار هنری ماریو میراندا

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید