۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

درباره روسیه

طرفدار تاریخ باشید یا فرهنگ ، طرفدار تفریح باشید یا طبیعت ، طرفدار هنر باشید یا جاذبه های مدرن ، فرقی نمی کند ! روسیه با تنوع بالا جاذبه هایش تمامی معیارها برای تبدیل شدن به یک مقصد توریستی محبوب را در خود گنجانده است لذا سفر به روسیه برای تنوع طلبان و ماجراجویان فوق العاده خواهد بود . امروزه تور روسیه یکی از پرطرفدارترین تورهای خارجی برای ایرانیان است و روز به روز بر تعداد متقاضیان آن افزوده می گردد . دانستن درباره روسیه به علاقه مندان کمک می کند تا سفری بدون دغدغه داشته باشند و از اوقات خود به خوبی استفاده کنند . با لذت سفر همراه باشید تا روسیه را بیشتر بشناسید .
درباره روسیه
درباره روسیه

اطلاعات ضروری درباره روسیه

کشور پهناور روسیه با بیش از 17 میلیون کیلومتر مربع گستره در شمال آسیا و شرق اروپا واقع شده و یکی از ده کشور پرجمعیت جهان به شمار می آید . این کشور دارای هزاران کیلومتر مرز زمینی و آبی است و توسط 14 کشور آسیایی و اروپایی و همچنین چند دریا و اقیانوس احاطه شده است . از جمله اطلاعات ضروری که باید در مورد روسیه بدانیم می توان به موارد زیر اشاره نمود :
  • پایتخت روسیه :شهر مسکو
  • واحد پول : روبل
  • زبان رسمی : روسی بعلاوه ۳۰ زبان رسمی در مناطق مختلف
  • جمعیت روسیه : بیش از 146 میلیون نفر
  • اختلاف ساعت مسکو با تهران : با توجه به ساعت تابستانی ، ۱ ساعت و نیم عقب تر از تهران
  • نوع برق شهری : 220 ولت و 50 هرتز
  • کد کشور روسیه :+7
درباره کشور روسیه
درباره کشور روسیه

شهرهای روسیه

با توجه به پهنه وسیع روسیه ، این کشور دارای شهرهای زیادی است که برخی از آن ها مانند مسکو ، سنت پترزبورگ و سوچی برای گردشگران جذاب تر می باشند . باید توجه داشت که زیبائی ها و جاذبه های روسیه در سراسر این سرزمین پراکنده شده اند لذا نباید به راحتی از کنار دیدنی هایی که در دیگر مناطق هستند گذر کرد . مسکو پایتخت روسیه به عنوان یک کلان شهر ، تلفیقی از بناهای تاریخی و مدرن است و معماری سازه های آن بسیار چشم نواز می باشد . این شهر دارای شب هایی زنده و پر هیاهوست که برای علاقه مندان به تفریحات شبانه بسیار خوشایند خواهد بود . دوستداران هنر نیز در مسکو با سالن های تئاتر متعددی مواجه می شوند که در آن ها اپرا ، باله و نمایش نامه های معروف جهان توسط هنرمندان روسی و خارجی اجرا می گردند . سنت پترزبورگ دومین شهر پرجمعیت روسیه است که از ان به عنوان پنجره ای به اروپا یاد می شود . این شهر جوان با قدمتی کمتر از 350 سال دارای دیدنی های زیادی مانند موزه آرمیتاژ ، کلیسای سنت اسحاق ، کاخ کاترین و … است که بازدید از تمامی آن ها در حیطه زمانی تور سنت پترزبورگ نمی گنجد . در میان شهرهای روسیه سوچی از موقعیت جغرافیایی استثنائی برخوردار است وجود کوه های قفقاز در یک طرف و دریای سیاه در سمت دیگر سبب شده تا این شهر همواره مملو از مسافر باشد . این منطقه از روسیه آب و هوایی مساعد دارد و طبیعت آن با صحنه هایی رویایی بسیار چشم نواز می باشد . تفریحات سوچی طرفداران بسیاری دارد چرا که در این شهر انواع تفریحات دریایی ، ساحلی و کوهستانی رواج دارد .

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید