۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

هیجان واقعی در پارک های تفریحی دهلی

هر کسی دوست دارد که با خانواده، دوستان و همسر خود وقت بگذراند! بعد از بارها بازدید از  بازارها و مراکز خرید دهلی، بهتر است سری به پارک های آبی و تفریحی دهلی بزنید. فرقی نمیکند بچه باشید یا بزرگ، این پارک های ابی یا پارکهای تفریحی بر لب همگان خنده می آورد. بازی در سرسره های آبی، چرخ و فلک ها و سایر بازی ها در تور دهلی شما را به دوران کودکی می برد و خاطره ای فراموش نشدنی رقم خواهد زد. هیجان واقعی در پارک های تفریحی دهلی را با ما تجربه کنید..

 

دنیای شگفتی

این پارک تفریحی واقع در ابتدای نویدا، ایستگاه مترو بخش 18 درست پشت بازار معروف ایندیا پالاس یکی از محبوب ترین پارک های آبی و تفریحی در NCR به شمار می رود. دنیای شگفتی یکی از مدرن ترین پارکهای آبی دهلی ست که مجموعه ای از بازیهای مهیج مثل بومرنگ، قایق سواری، موج سواری را ارائه می کند. تونل پیچ در پیچ، استخر مواج ، موسیقی زنده از دیگر جاذبه های این پارک می باشند.

دنیای شگفتی دهلی
Worlds of Wonder

 

باغ وحش ملی

این پارک حیات وحش واقع در نزدیکی قلعه قدیمی دارای 176 بخش می باشد. باغ وحش تفلیس موجوداتی مثل ببر، خرس، روباه، گوزن و پرندگان متعددی را دارد که بازدیدکنندگان را حیرت زده می کند. اینجا هر جمعه بسته می شود.

باغ وحش ملی دهلی
National Zoological

 

پارک ساحلی اویستر

بدون شک پارک اویستر، یکی از لوکس ترین و مدرن ترین پارک های آبی در دهلی NCR می باشد. این پارک واقع در بخش 29 گورگائون نه تنها یک پارک ابی و تفریحی می باشد بلکه یک پارک مدرن مجهز به تمام امکانات در سطح جهانی ست . به جز سرسره های ابی مختلف و استخرهای متعدد ، در اینجا میتوان از غذاخوری ها و رستورانها هم لذت برد.

پارک ساحلی اویستر دهلی
Oyster beach Park

 

روستای فان ان فود

فان ان فود یک مکان فوق العاده برای تعطیلات بدون محدودیت برای هیچ گروه سنی می باشد. یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین پارک های آبی در دهلی NCR ، همواره پاتوق جوانان و خانواده ها بوده است. فان ان فود واقع  در گورگائون بیش از 20 سرسره مهیج و بازی ابی مثل استخر مواج و غیره را ارائه می کند.

روستای فان ان فود
Fun n Food Village

 

پارک کودکان در دروازه هند

این پارک واقع در نزدیکی دروازه هند، جایی ست که بچه ها نباید آن را از دست بدهند. یکی از قدیمترین شهر بازی های هند که طرفداران زیادی هم دارد. در این پارک تعداد زیادی تاب و وسایل بازی هست که میتوان از آن لذت برد.

پارک کودکان دهلی
Children Park At india gate

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید