۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

تجربه هیجان در تله کابین آنتالیا

امتیاز به مطلب

همانطور که می دانید طبیعت زیبای آنتالیا برای بسیاری از افراد لذت بخش و دوست داشتنی ست و یکی از جاذبه های گردشگری این شهر ،همین چشم انداز زیبا و بی نظیر طبیعت با کوهستان های سرسبز می باشد.این طبیعت گزینه ی مناسبی برای انجام بسیاری از تفریحات آنتالیا ست که یکی از مهمترین آنها می توان به تله کابین (Antalya Olympos Teleferik) اشاره کرد با استفاده از تله کابین آنتالیا برخی از افراد مایلند تا وقت خود را در طبیعت با آب و هوای خنک سپری کنند.

تور تله کابین آنتالیا
تور تله کابین آنتالیا

ورزش تله کابین در اکثر شهرهای ترکیه برگزار میگردد که شهر آنتالیا هم جزو یکی از آن شهر هاست.تور تله کابین آنتالیا یکی از تورهای پرطرفدار و شلوغ در کشور ترکیه میباشد که در منطقه تکیروا ، در نزدیکی شهر کمر برگزار می شود و در محدوده پارک ملی بیداقلاری قرار دارد و مقصد این تله کابین 80 نفره مدرن ، ارتفاعات کوه تاهتالی ست .کوه تاهتالی حدود 2365 متر ارتفاع دارد و رفتن به آن تنها با تله کابین امکان پذیر است.

تجربه هیجان در تله کابین آنتالیا
تجربه هیجان در تله کابین آنتالیا

تله کابین و یا تله فریک الیمپوس آنتالیا فرصت مناسبی ست تا گردشگران تور آنتالیا تابستان از سواحل زیبای کمر ،جزایر ، جاذبه های طبیعی آنتالیا ،صخره های سنگی ، جنگل های کاج ، آب های فیروزه ای و طبیعت دست نخورده دیدن کنید. این تله کابین جزو یکی از طولانی ترین تله کابین های دنیاست حدود 4 هزار متر تا ارتفاع 2365 متر بالا میرود و افرادی که در این تور هیجان انگیز شرکت می کنند ،میتواند بالاترین و مرتفع ترین قله های توروس صعود کنند.

تله کابین آنتالیا
تله کابین آنتالیا

تور تله کابین آنتالیا در بیشترین ایام سال برگزار میگردد ولی در روزهای بارانی انجام این تفریح توصیه نمی شود پس اگر مایل نیستید در این تور شرکت کنید می توانید به تماشای مناظر اطراف این تله کابین بروید و روزهای خود را در جنگل های انبوه با آب و هوای عالی سپری کنید.زمان انجام این تفریح از ساعت 10 صبح الی 5 بعدظهر میباشد در ضمن اگر فرزندانتان هم قصد رفتن به داخل تله کابین را دارند میتوانند بصورت خانوادگی سوار شوند.

تله کابین آنتالیا ترکیه
تله کابین آنتالیا ترکیه

 

مشخصات تور تله کابین آنتالیا

  • هزینه تور تله کابین آنتالیا : بزرگسالان 55 دلار ، کودکان 6 تا 12 سال 35 دلار و برای کودکان زیر 6 سال رایگان
  • لوازم مورد نیاز تور تله کابین ترکیه : لباس گرم در فصل بهار ، لباس بادگیر در صورت وجود باد ، دوربین فیلم برداری و عکاسی ، مقداری پول برای نوشیدنی ها
  • آدرس تله کابین آنتالیا : Tahtalı Teleferiği Yolu No:2, 07995 Kemer/Antalya, Turkey

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید