۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

پارک آبی دلفین در استانبول

پارک آبی دلفین در استانبول
امتیاز 5 از 1 رای

همانطور که میدانید استانبول علاوه بر یکی شهر تاریخی و فرهنگی، یک شهر تفریحی و گردشی هم محسوب می شود ، در این شهر پارک های آبی بیشماری برای گردشگران تور استانبول تدارک دیده شده است که همچون نگینی در میان شهر استانبول قرار گرفته اند .خوب است بدانید که سالانه میلیونها نفر به قصد تفریح به این شهر می روند و از تفریحات آبی آن لذت میبرند.یکی از این پارک های آبی جذاب و بزرگ ،پارک آبی دلفین است .

رفتن به پارک آبی دلفین استانبول
رفتن به پارک آبی دلفین استانبول

این پارک آبی (Aqua Club Dolphin) که رتبه اول را در بهترین شهربازی های استانبول به دست آورده است و همواره یکی از بهترین پارک های آبی اروپا بوده است.پارک آبی دلفین در سال 2001 میلادی در غرب استانبول در منطقه باغچه شهیر افتتاح گردید .در این پارک برای رفاه و سرگرم کردن مراجعه کنندگان انواع امکانات و وسایل بازی از جمله سرسره شاه کبرا ،سرسره های جدید کودکان ،موشک (سقوط آزاد) ،سرسره های آناکاندا آبی و مشکی و سونامی، استخر جدید کودکان ، استخر خانواده ،لنگرگاه ،استخر کودک ،استخر موج و استخر بزرگ،رستوران در نظر گرفته شده است.

پارک آبی دلفین استانبول قیمت
پارک آبی دلفین استانبول قیمت

برای بازدید از این مکان حداقل باید یک روز از وقتتان را صرف این پارک کنید ،معماری این پارک به گونه ای ست که هر چه را که مربوط به آب باشد و از ذهنتان بگذرد، این پارک آبی دارا ست. امکاناتی که در این پارک روباز وجود دارد مناسب برای همه سنین میباشد. بهترین زمان برای رفتن به پارک آبی دلفین استانبول در فصول گرم (بهار و تابستان) است در ضمن در این پارک علاوه بر آب بازی میتوانید به نمایش رقص دلفین ها هم مشغول شوید در این مکان بزرگترین دلفین های دنیا در حال رقص هستند.بیشتر گردشگران برای تماشا این دلفین ها به این محل می روند و با حیوانات باهوش شنا میکنند و عکس یادگاری می گیرند و بعنوان یکی از تفریحات استانبول خود را مشغول میکنند.

ادرس پارک آبی دلفین استانبول

آدرس :استانبول، Eyup، خیابان Silahtaraga، پلاک ۲/۴

 

قیمت بلیط پارک آبی دلفین استانبول

  • هزینه ورود برای کودکان زیر 4 سال رایگان
  • هزینه ورود برای آقایان 40-30 لیر
  • هزینه ورود برای خانم ها 30-20 لیر
  • هزینه ورود برای کودکان 5 تا 12 سال 20-15 لیر
پارک آبی دلفین در استانبول
پارک آبی دلفین در استانبول
ادرس پارک ابی دلفین استانبول
ادرس پارک ابی دلفین استانبول

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید