۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
رزرو آنلاین بلیط هواپیما

مجموعه تفریحی و پارک آبی آکوالوو سوچی

مجموعه تفریحی و پارک آبی آکوالوو سوچی
امتیاز به مطلب

آب و هوای سوچی از نوع نیمه گرمسیری مرطوب است . این امر موجب شده در تمامی ماه های سال گردشگران به این شهر سفر کنند . اما با گرم تر شدن هوا مخصوصا در تابستان و امکان تجربه انواع تفریحات دریایی و ساحلی و همچنین بهره مندی از پارک های آبی سوچی بر تعداد مسافران تفریحی این شهر افزوده می شود . پارک آبی آکوالوو سوچی Aqualoo waterpark Sochi یکی از بهترین مجموعه های تفریحی منطقه جنوب روسیه و کرانه های دریای سیاه است که از قسمت ها و بخش های مختلف تشکیل شده است . آکوالوو سوچی دارای اسلایدهای متنوع و بازی های هیجان انگیز برای کودکان و بزرگسالان بوده و با رعایت نکات ایمنی و استانداردهای جهانی ساخته شده است . به گردشگران پیشنهاد می گردد در سفر به سوچی با مراجعه به این مجموعه ساعاتی مهیچ و پر نشاط را در کنار دوستان و خانواده خود داشته باشند .

مجموعه تفریحی و پارک آبی آکوالوو سوچی
مجموعه تفریحی و پارک آبی آکوالوو سوچی

مجموعه تفریحی و آبی آکوالوو اولین پارک آبی در سوچی است که در تمام طول سال فعال می باشد . این مجموعه در روستای لوو Loo در مکانی به دور از شلوغی مرکز سوچی و ساختمان های المپیک در منطقه ای با آب و هوای سالم و طبیعت زیبا واقع شده و دارای دو بخش سرپوشیده و فضای باز می باشد . توجه داشته باشید که قسمت سرپوشیده آکوالوو در تمامی روزهای سال فعال بوده و فضای آزاد آن در تابستان ها پذیرای مراجعه کنندگان می باشد . این مجموعه آبی را می توان یکی از بزرگترین پارک های آبی دریای سیاه و محبوب ترین تفریحات سوچی دانست . در روزهای گرم تابستان مراجعه به آکواپارک آکوالوو سوچی می تواند بسیار لذت بخش باشد .

Aqualoo waterpark Sochi
Aqualoo waterpark Sochi

جاذبه های مجموعه تفریحی و پارک آبی آکوالوو سوچی

پارک آبی Aqualoo سوچی در فاصله 20 کیلومتری از مرکز شهر واقع شده و دارای استخرهای سرپوشیده و روباز برای کودکان و بزرگسالان و همچنین سرسره های مارپیچ و هیجان انگیز می باشد . در این مجموعه قسمتی برای کودکان با رعایت نکات ایمنی طراحی شده که گردشگران تور سوچی بدون نگرانی می توانند کودکان خود را به این قسمت ببرند . مراجعه کنندگان به این مجموعه مجبور نیستند خود را به سواری های آبی پارک محدود کنند بلکه آنان می توانند از مرکز اسپا ، اتاق های بخار و سوناهای موجود در آن استفاده نموده و در جکوزی ریلکس کنند . همچنین در آکوالوو یک محدوده تیراندازی ، چرخ و فلک و ترامپولین موجود است . در آکوالوو یک گزینه اقامتی در نظر گرفته شده که در صورت اقامت در این هتل استفاده از پارک آبی رایگان خواهد بود .

پارک های آبی روسیه
پارک های آبی سوچی

ساحل اختصاصی 250 متری ، کافه ، رستوران ، برنامه زنده موسیقی ، طناب کشی در آب ، نمایش های کودکانه ، نقاشی صورت کودکان ، کلوب شبانه ، سینما ، میز نقاشی کودکان و … از دیگر فعالیت ها و امکاناتی هستند که در مجموعه آکوالوو سوچی در نظر گرفته شده اند . همچنین یک مجموعه ورزشی برای انجام ورزش هایی چون تنیس ، بدنسازی ، والیبال ، فوتبال ، تنیس روی میز و … در آکوالوو فراهم شده است .

 

اطلاعاتی درباره مجموعه آکوالوو سوچی

  • آدرس پارک آبی آکوالوو سوچی : 354208Krasnodar region, Sochi, Dekabristov, 78-b
  • تلفن مجموعه آبی آکوالوو در سوچی : 8005554040 – 7+
  • وب سایت آکوالوو سوچی : http://akvaloo.ru
  • قیمت بلیط پارک آبی آکوالوو در سوچی : از 500 روبل
مجموعه آکوالوو سوچی
مجموعه آکوالوو سوچی
تفریحات هیجان انگیز سوچی
مهیج ترین تفریحات سوچی

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید