۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

مجموعه آبی آکوا پارک تفلیس

در تفلیس به عنوان مهمترین و بزرگترین شهر گرجستان همه چیز برای داشتن یک سفر عالی و یبادماندنی فراهم شده است . گردشگران در سفر به تفلیس علاوه بر بازدید از جاذبه های تاریخی و فرهنگی می توانند به مجموعه های تفریحی موجود در این شهر مراجعه نموده و ساعتی را به تفریح و تجربه هیجان در کنار دوستان و خانواده خود اختصاص دهند . پارک های آبی از پرطرفدارترین تفریحات تفلیس هستند . در این شهر دو پارک آبی وجود دارد : پارک آبی جینو پارادایس تفلیس و آکوا پارک تفلیس . مجموعه آبی آکوا پارک تفلیس Aquapark Tbilisi از قیمتی مناسب برخوردار بوده و قسمت های مختلف آن می تواند تا ساعت ها کودکان و بزرگسالان را به خود مشغول سازد . آکوا پارک یا یورو پارک تفلیس europark tbilisi در فصل تابستان و روزهای گرم سال می تواند از بهترین گزینه ها برای فرار از گرمای هوا باشد .

مجموعه آبی آکوا پارک تفلیس
مجموعه آبی آکوا پارک تفلیس

پارک آبی تفلیس در فضای باز بوده و قسمت سرپوشیده ندارد . آکوا پارک تفلیس در خارج از محدوده مرکز شهر واقع شده و با بخش های مختلف برای تمامی گروه های سنی مناسب می باشد . این مجموعه آبی بین ایستگاه‌های متروی Gotsiridze و Didube قرار گرفته و گردشگران تور تفلیس برای دسترسی به آن می توانند از ایستگاه متروی Gotsiridze استفاده کنند . چهار استخر متفاوت ، جکوزی ، باشگاه بدنسازی ، رودخانه مصنوعی ، رستوران ها و خدماتی مثل ماساژ و قسمت های مختلف برای کودکان و بزرگسالان از جمله امکانات و سرگرمی های پارک آبی آکوا تفلیس است .

پارک های آبی تفلیس گرجستان
پارک های آبی تفلیس گرجستان

در این مجموعه به منظور حفظ سلامت و ایمنی تفریح کنندگان چندین غریق نجات مستقر شده اند تا در صورت به خطر افتادن جان مراجعه کنندگان به آنان یاری رسانند . همچنین در پارک آبی تفلیس اتاق های پرستاری به منظور ارائه کمک های اولیه به بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده است . گردشگران برای استفاده از بازی های این مجموعه باید به مقررات پوشش پارک آبی تفلیس توجه داشته باشند .

تفریح در تفلیس
تفریح در تفلیس

اطلاعاتی درباره مجموعه آبی آکوا پارک تفلیس

  • آدرس آکوا پارک تفلیس : ۳Vakhtang Ninua St, Tbilisi 0103, Georgia
  • وب سایت پارک آبی تفلیس : http://www.europark.ge
  • ساعت بازدید یورو پارک تفلیس : از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب
  • قیمت بلیط آکوا پارک شهر تفلیس : مراجعه کنندگان برای ورود به مجموعه آبی یورو پارک شهر تفلیس باید در طول هفته ۳۰ لاری و در روزهای پایانی هفته ۴۰ لاری پرداخت کنند . ورود به این مجموعه برای کودکان زیر ۷ سال رایگان می باشد .
  • نزدیک ترین ایستگاه مترو به پارک آبی شهر تفلیس : ایستگاه متروی Gotsiridze 
آکوا پارک شهر تفلیس
آکوا پارک شهر تفلیس
یورو پارک تفلیس
aquapark tbilisi

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید