۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

سفر در اعماق اقیانوس با آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور

شهر کوالالامپور امروزه به یکی از شهر هایی تبدیل شده که گردشگران زیادی به آن سفر می کنند . و روز به روز رو به افزایشند. این شهر توریستی جاذبه های فراوانی دارد . یکی از معروف ترین جاذبه های کوالالامپور آکواریوم کی ال سی سی می باشد . در ادامه توضیحاتی در مورد این آکواریوم بزرگ و عجیب به گردشگران تور کوالالامپور می دهیم.

aquaria klcc kuala lumpur
aquaria klcc kuala lumpur

یکی از آکواریوم های بزرگ جهان آکواریوم KLCC کوالالامپور می باشد . و از مکان هایی است که گردشگران تور مالزی برای بازدید در برنامه ی خود می گنجانند . این آکواریوم دارای مساحت 60 هزار متری می باشد که بی نظیر است . و حدود 5 هزار نوع جانور ، ماهی و گیاه در آن زندگی می کنند . که اکثر این آبزیان در قعر دریا زندگی می کنند. وقتی برای اولین بار به این آکواریوم می روید تعداد زیادی از آبزیان را برای اولین بار مشاهده می کنید که تجربه هیجان انگیزی می باشد . یکی دیگر از عواملی که این آکواریوم را معروف کرده قرار داشتن ان در کنار برج های دوقلوی پتروناس مالزی می باشد.

سفر در اعماق اقیانوس با آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور
سفر در اعماق اقیانوس با آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور

طراحان این آکواریوم ویدئو پروژکتورهایی را ساخته اند که اطلاعات مفیدی از زندگی این جانوران ذخیره می کند . امکانات مدرن این مجموعه به صورتی است که می توانید یک بازدید علمی و تفریحی مناسب داشته باشید . وقتی وارد سالن آکواریوم می شود با دالانی شیشه ای مواجه می شود که تمام اطرافتان آکواریوم است . حتی بالای سرتان و می توانید موجودات دریایی رنگارنگ و ماهی های پهن ، کوسه ماهی ها و مار ماهی را تماشا کنید . که در این آکواریوم بزرگ زندگی می کنند. علاوه بر این می توانید قورباغه درختی سمی که بسیار کم یاب است را از نزدیک ببینید و با آن آشنا شوید .

قیمت بلیط آکواریوم مالزی
قیمت بلیط آکواریوم مالزی


در واقع می توان گفت که هیجان انگیز ترین قسمت این آکواریوم تونل زیر آب آن می باشد . که موجودات دریایی خطر ناک مانند ببر کوسه ، مار ماهی ، ماهی های بزرگ و ماهی گوشتخوار در بالای سرتان شنا می کنند. و شما هیچ وقت تصور نمی کردید که در جایی از نزدیک بتوانید آنها را تماشا کنید . یکی از بهترین و تماشایی ترین اتفاق در این آکواریوم لحظه ی غذا دادن به کوسه ها ، ماهی های گوشتخوار و سمورهای آبی می باشد .

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید