۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

بلیط هواپیما ارمنستان

اگر قصد رزرو تور ارمنستان هوایی را دارید مسلما انتخاب بلیط هواپیما ارمنستان یکی از دغدغه های شماست . سفرهای هوایی ارمنستان ، به مقصد ایروان صورت میگیرد . ایروان لبریز از تاریخ و فرهنگی است ، مردم ایروان مهربان و خونگرم هستند و از بازدید کنندگان در سرزمین مادری شان استقبال می کنند . ایروان شهر کوچک و دنجی است که سفر کردن به آن راحت است . پروازهایش چندان زیاد و متنوع نیستند و باید برای خرید بلیط هواپیما به ایروان زودتر اقدام کنید؛ اما همین پروازها هم نسبتا ارزان هستند . قیمت بلیط هواپیمای ارمنستان با توجه به فاصله کوتاهش با تهران ، بسیار مناسب است .

بلیط هواپیما ارمنستان
بلیط هواپیما ارمنستان

ایروان، پایتخت کشور ارمنستان و شهر محبوب ارمنیان جهان است . فرودگاه ایروان (AVN) تنها فرودگاه بین‌المللی شهر است که در 12 کیلومتری ایروان قرار دارد . مدت زمان پرواز تهران – ایروان حدود یک و نیم ساعت می باشد . پرواز ارمنستان از تهران در این فرودگاه می‌نشیند و فاصله زیادی با شهر ندارد  .

بلیط هواپیما ایروان
بلیط هواپیما ایروان

برای رسیدن از فرودگاه ایروان به مرکز شهر ، اتوبوس‌های 201 گزینه‌های خوب و کم‌هزینه‌ای هستند . این اتوبوس‌ها هر 30 دقیقه حرکت می‌کنند و تا مرکز شهر می‌روند . تاکسی‌های فرودگاه هم راحت پیدا می‌شوند و چندان پرهزینه نیستند .  برای روزهای شلوغ سال که اوج رونق گردشگری ایروان است ، بهتر است برای خرید بلیط هواپیما ایروان ، عجله کنید .

تنوع ایرلاین هایی که به ایروان پرواز دارند زیاد نیست . لیست این ایرلاین ها را می توانید در زیر ببینید :

  • ایرلاین قشم ایر
  • ایرلاین ماهان
  • ایرلاین تابان
  • ایرلاین آسمان
  • ایرلاینایران ایر

 

فراموش نکنید که ویزای ارمنستان در فرودگاه صادر می شود .

 

خط ویژه ارمنستان
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۱ ۴ ۲

سفارتخانه ارمنستان

سفارت ارمنستان در تهران

نام سفیر : آرتاشس تومانیان

آدرس : خیابان جمهوری- خیابان رازی- خیابان استاد شهریار- شماره 32

تلفن : 66704838 - 66704833

فکس : 66700657

تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید