۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

ویزای ارمنستان

یکی از سوالات گرشگرانی که قصد رزرو تور ارمنستان را دارند ، چگونگی اخذ ویزای ارمنستان برای ایرانیان است . تا پیش از سال 95 ، برای اخذ ویزای ارمنستان ، ملزم به صرف وقت و هزینه بودید اما در حال حاضر ویزای کشور ارمنستان با شرایط آسانتری صادر می شود و موجبات رفاه گردشگران فراهم شده است .

ویزای ارمنستان
ویزای ارمنستان

با توجه به اجرایی شدن یادداشت تفاهم لغو روادید در 16 مرداد 1395 میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان از این پس اتباع دو کشور جهت ورود به کشور مقابل نیاز به ویزا نخواهند داشت . طبق توافقی میان مقامات دو کشور ، شهروندان ایرانی و ارمنی می توانند تا 90 روز بدون ویزا و فقط با داشتن گذرنامه (پاسپورت) در کشور مقصد اقامت داشته باشند .

ویزای ارمنستان برای ایرانیها
ویزای ارمنستان برای ایرانیها

 

اگر میخواهید سفر زمینی به ارمنستان داشته باشید امکان دریافت ویزا در پایانه‌ مرزی زمینی نوردوز وجود دارد و فرقی نمیکند که با اتوبوس و یا خودروی شخصی سفر کرده اید اما در سفر زمینی علاوه بر هزینه ویزا ملزم به پرداخت هزینه‌های جانبی از جمله بیمه و عوارض ورود به خاک ارمنستان نیز خواهید بود . اگر بلیط هواپیمای ارمنستان رزرو کرده اید میتوانید در فرودگاه بین المللی زوارتنوتس ایروان ، با پرداخت 10 دلار ، ویزای خود را دریافت کنید .

فراموش نکنید تنها شرط اخذ ویزای ارمنستان ، اعتبار هفت ماهه گذرنامه می باشد .

 

خط ویژه ارمنستان
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۱ ۴ ۲

سفارتخانه ارمنستان

سفارت ارمنستان در تهران

نام سفیر : آرتاشس تومانیان

آدرس : خیابان جمهوری- خیابان رازی- خیابان استاد شهریار- شماره 32

تلفن : 66704838 - 66704833

فکس : 66700657

تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید