۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

خط ویژه مسیر تایلند:

٤٣٦٧٤٤٥٠ - ٠٢١

تور بانکوک

تور بانکوک از جمله تورهای تفریحی تایلند است . در این قسمت به سوالات گردشگران درباره سفر به بانکوک پاسخ داده ایم . سوالاتی همچون بهترین زمان سفر به بانکوک ، قیمت تور بانکوک و هر آنچه لازم است در سفر بدانید ، پاسخ داده ایم . با ما همراه باشید .

تور بانکوک
تور بانکوک

چرا باید تور بانکوک را انتخاب کنیم ؟

سوالی که مطرح است اینست که چرا باید بانکوک را برای سفر انتخاب کنید . چندین شهر دیگر در سرتاسر جهان وجود دارند که می توانند جایگزین بانکوک باشند . پاسخ خیلی رک و صریح است . اینکه بانکوک از ساحل آفتابی آن تا خدمات هتل های ۵ ستاره اش به تنهایی برای یک سفر یاده آل قانع کننده اند . مهمان نوازی مردمان تایلند ، فرهنگ جذاب و بسیاری سایت های تاریخی دلایل محبوییت برای تورهای بانکوک می باشند .

بهترین زمان سفر به بانکوک

بانکوک در تمام طول سال شلوغ است . بنابراین سفر در فصول گردشگری که آب و هوای مطبوعی نیز دارد ، می تواند سرسام آور باشد . کریسمس ، تعطیلات سال نو و جشن آب از شلوغ ترین زمان های بانکوک هستند .  در اواخر نوامبر و اوایل دسامبر بهترین زمان برای دیدار از بانکوک باشد ، زمانی که شهر از فصل موسمی خشک خارج شده و کمی خنک می شود و شهر زیاد شلوغ نیست .

بهترین آب و هوا برای سواحل و جزایر تایلند از دسامبر تا مارس است ، بنابراین اگر تور ترکیبی بانکوک و یکی از جزایر تایلند را داشته باشید ، این ماه ها بهترین زمان سفر است .

تور بانکوک
تور لحظه آخری بانکوک

قیمت تور بانکوک

نرخ تور بانکوک به عوامل مختلفی بستگی دارد . قیمت ارز ، بلیط بانکوک ، درجه و قیمت هتل انتخابی تان از عوامل مستقیم در قیمت تورهای بانکوک می باشد . یکی دیگر از عوامل مهم فصل سفر است . اگر در زمان های خلوت تر بانکوک به این شهر سفر کنید ، تور را می توانید با قیمت ارزان تری تهیه کنید .

تور چارتری بانکوک نیز از تورهای ارزان بانکوک است که می توانید با عضویت در سایت ها و یا کانال های آژانس های مسافرتی معتبر از زمان آن ها آگاهی پیدا کنید .

 

بیشتر بخوانید

پیشنهاد تور بانکوک

لذت سفری دل انگیز با تور بانکوک را در لذت سفر تجریه کنید

۷

شب

تور بانکوک پاتایا نوروز ۹۷

تور بانکوک پاتایا نوروز 97

۴,۷۰۰,۰۰۰ تومان
ماهان

۷

شب

تور پوکت بانکوک نوروز ۹۷

تور پوکت بانکوک نوروز 97

۵,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ماهان

۷

شب

تور بانکوک اسفند ماه ۹۶

تور بانکوک اسفند ماه

تماس بگیرید
ماهان

۷

شب

تور بانکوک بهمن ماه ۹۶

تور بانکوک بهمن ماه

تماس بگیرید
ماهان

۷

شب

تور بانکوک دی ماه ۹۶

تور بانکوک دی ماه

تماس بگیرید
ماهان

۷

شب

تور بانکوک ژانویه ۲۰۱۸

تور بانکوک ژانویه

تماس بگیرید
ماهان

۷

شب

تور بانکوک نوروز ۹۷

تور بانکوک نوروز 97

۴,۰۶۱,۴۰۰ تومان
ماهان
تهران خیابان مطهری ، خیابان علی اکبری پلاک ۸۵ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید