۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

راهنمای سفر به بانکوک

بانکوک ، پایتخت تایلند که برای خیابان های شلوغ ، قیمت های مناسب ، شب زنده داری ها و ترافیکی که هرگز پایان ندارد ، شناخته شده است . بیشتر مسافران بانکوک یا عاشق آن می شوند یا متنفر . بانکوک شهری لایه به لایه است . این شهر به ظاهر زشت ، زیبایی های زیادی دارد . اگر قبل از سفر به بانکوک راجع به زیبایی های بانکوک تحقیق کنید ، شما هم حتما عاشق این شهر خواهید شد . در ادامه راهنمای سفر به بانکوک “شهر فرشتگان” را خواهید دید . 

راهنمای سفر به بانکوک
راهنمای سفر به بانکوک

چه فصلی به بانکوک سفر کنیم ؟ 

بانکوک گرمترین شهر جهان است . بنابراین باید در فصل مناسب به این شهر سفر کرد . از آوریل تا می – سپتامبر تا اکتبر رطوبت هوا بالاست . اوایل اکتبر بارندگی زیاد است . بهترین فصل سفر به بانکوک نوامبر و ژانویه است که آب و هوای بانکوک در بهترین حالت است . 

 

در کجای بانکوک اقامت کنیم ؟

هتل های بانکوک پاسخگوی هر نوع بودجه و سلیقه ای هستند . توجه به موقعیت هتل از موارد بسیار مهم است . اگر می خواهید هزینه حمل و نقل کمتری بدهید . توصیه می شود در مرکز بانکوک اقامت کنید . منطقه خوسان رود ، منطقه تاریخی بانکوک است و با اقامت در آن حمل و نقل تان با مشکلاتی مواجه خواهد شد . هتل های مقرون به صرفه در حدود 400 تا 500 بات شروع می شوند و شامل آب گرم و حمام خصوصی می باشند . اکثر هتل ها دارای وای فای رایگان و تهویه مطبوع هستند و بسیاری نیز صبحانه رایگان دارند . 

راهنمای سفر به بانکوک
راهنمای سفر به بانکوک

در بانکوک از کجاها بازدید کنیم ؟

بانکوک دارای مکان های دیدنی فراوانی است . این شهر معابد و آثار تاریخی زیادی دارد . کاخ بزرگ مربوط به قره هفتم که توسط پادشاه راما I ساخته شده است و محل اقامت رسمی پادشاه کنونی است . معبد Wat Pra Kaeo را نیز بینید که لباس های آن سه بار در سال به طور غیرمستقیم توسط پادشاه تایلند عوض می شود . علاوه بر این از وات پو و مجسمه معروف طلایی ساحلی بودا بازدید کنید . 

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید