۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

چرخ و فلک باتومی گرجستان

طبیعت فوق العاده ، سواحل جذاب ، دیدگاه های چشم نواز ، آب و هوای مطلوب ، وجود طیف وسیعی از تفریحات مهیج و جاذبه های دیدنی موجب شده شهر کوچک باتومی با وسعتی 65 کیلومتر مربعی به یکی از محبوب ترین و بهترین مقاصد گردشگری در گرجستان و کرانه های دریای سیاه تبدیل گردد . ویژگی های خاص برخی از جاذبه های باتومی سبب محبوبیت آن ها در میان گرجی ها و گردشگران تور گرجستان شده است . چرخ و فلک باتومی Batumi Ferris Wheel را می توان یکی از جاذبه های خاص و قابل توجه باتومی دانست چرا که این چرخ و فلک به عنوان یکی از نمادهای شهر ساحلی باتومی بر بالای خود علی الخصوص در بالاترین نقطه دیدگاه هایی پانوراما از شهر باتومی ، ساحل و دریای سیاه ارائه می دهد . به گردشگران توصیه می گردد در سفر به باتومی این چرخ و فلک را از دست ندهند .

چرخ و فلک باتومی
چرخ و فلک باتومی

چرخ و فلک شهر باتومی در پارک میراکل درست در کنار مجسمه شگفت انگیز و متحرک علی و نینو واقع شده است . این چرخ و فلک که از تفریحات باتومی به شمار می اید به جاذبه هایی چون برج چاچا و برج الفبای باتومی نزدیک بوده و گردشگران با سر زدن به پارک معجزه یا پارک میراکل در ساحل دریای سیاه در بلوار باتومی می توانند از تمامی این جاذبه ها در چند ساعت بازدید کنند . علاقه مندان با سوار شدن به این چرخ و فلک می توانند از تماشای مناظر و دیدگاه های زیبای شهر لذت ببرند . این چرخ وفلک به سبب ارائه نمای زیبا از باتومی با نام چرخ و فلک پانورامایی باتومی Panoramic Wheel Batumi نیز شناخته می شود .

Batumi Ferris Wheel
Batumi Ferris Wheel

چرخ و فلک باتومی گرجستان که توسط یک شرکت ایتالیایی ساخته شده در مدت زمان ده دقیقه یه دور کامل می چرخد . این چرخ و فلک تا ارتفاع 55 متری از سطح زمین بالا می رود که سوار شدن بر آن می تواند باعث افزایش ترشح آدرنالین و هیجانی وصف نشدنی گردد . لازم به ذکر است که ظرفیت چرخ و فلک شهر باتومی 250 نفر می باشد .

 

اطلاعاتی درباره چرخ و فلک باتومی

  • آدرس چرخ و فلک باتومی : Miracle Park | Seaside Blvd., Batumi 6010, Georgia
  • ساعت کار چرخ پانورامایی باتومی : همه روزه از ساعت 10 صبح تا 8 شب
  • هزینه چرخ و فلک 55 متری باتومی : برای هر نفر 3 لاری گرجستان
چرخ پانورامایی باتومی
چرخ پانورامایی باتومی
بهترین تفریحات گرجستان
بهترین تفریحات باتومی
Panoramic Wheel Batumi
Panoramic Wheel Batumi

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید