۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

ارزان ترین مراکز خرید پکن

امتیاز به مطلب

اگر تمایل دارید در سفر با تور چین خریدی ارزان و با کیفیت را تجربه کنید به یکی از خیابان های خرید پکن که در این مطلب معرفی کرده ام بروید . دراین مراکز خرید هر نوع جنس با هر کیفیت که مد نظرتان است و با قیمت های مناسب پیدا می کنید.

خیابان خرید چیانمن پکن

یکی از معروف ترین مراکز خرید پکن می باشد . همه چیز در این خیابان با قیمت مناسب وجود دارد از پوشاک گرفته تا لوازم برقی همچنین مکان بسیار مناسبی برای خرید سوغاتی برای گردشگران تور پکن می باشد.  لباس های سنتی مردم پکن نیز در این خیابان به چشم می خورد. در این خیابان علاوه بر خرید کردن می توانید در رستوران های آن غذا میل کنید و یا از غذاهای خیابانی غذا تهیه کنید معروف ترین غذای خیابانی که در این خیابان به فروش می رسد داژالان و شیانیوکو می باشد.

ارزان ترین مراکز خرید چین
ارزان ترین مراکز خرید چین

خیابان خرید وانگفوجینگ پکن

یکی از قدیمی ترین خیابان های خرید در پکن می باشد قدمت این خیابان به 700 سال پیش بازمی گردد. که از دیدنی های پکن نیز محسوب می شود این خیابان پر از توریست ها و مردم محلی است که مشغول خرید هستند. ورود خودرو در این خیابان ممنوع است.  کالاهای مختلف با قیمت های مناسب در این خیابان به فروش می رسد همچنین صنایع دستی و سوغات پکن نیز در این خیابان پیدا می شود. می توانید برای استراحت در رستوران ها و کافه ها ی موجود در این خیابان غذا میل کنید.

ارزان ترین مراکز خرید پکن
ارزان ترین مراکز خرید پکن

دهکده خرید سانلینتون پکن

دو کلمه ای که می تواند این مرکز خرید را توصیف کند جوان و مدرن است. در دهکده خرید سانلینتون مراکز خرید بسیار شیک و مدرن و ساختمان هایی با نورپردازی های بسیار زیبا وجود دارد همچنین فعالیت هایی مانند شوی مد و لباس در این مرکز خرید به چشم می خورد. گاهی اوقات نمایش های رقص و اسکیت به چشم می خورد. انواع براند های معروف دنیا مانند برند اپل در این دهکده خرید نمایندگی دارند و اجناس را با قیمت های مناسب به فروش می رساند.

خیابان های خرید پکن
خیابان های خرید پکن

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید