۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

بهترین رستوران ها در باتومی

چشیدن غذاهای گرجستان یکی از محبوب ترین بخش های سفر به شهرهای مختلف این سرزمین می باشد . گرجستان کشوری زیبا در منطقه قفقاز است که برخی از غذاهای آن از شهرت جهانی برخوردار بوده و بسیار خوشمزه می باشند . در باتومی به عنوان یکی از شهرهای توریستی گرجستان رستوران ها و کافه های متعددی وجود دارد که گردشگران تور باتومی برای سرو غذا می توانند به ان ها مراجعه کنند . اگر در سفر به باتومی می خواهید از سلامت غذایی که نوش جان می کنید اطمینان داشته باشید بهتر است به رستوران هایی بروید که از مواد اولیه تازه و سالم برای طبخ غذا استفاده می کنند . در این مطلب 5 تا از بهترین رستوران ها در باتومی معرفی شده است با ما همراه باشید .

 

رستوران قلب باتومی

اگر در سفر به باتومی خوردن غذا در یک رستوران خوب و مناسب را در برنامه تان قرار داده اید باید به شما گفت که رستوران قلب باتومی یکی از بهترین پیشنهادات برای شماست . این رستوران در مرکز شهر واقع شده و در فضایی آرام و دنج انواع غذاهای محلی و غذاهای خوشمزه بین المللی را ارائه می دهد . از بارزترین مشخصه های رستوران هارت آف باتومی (Heart of Batumi) می توان به عرضه غذاهای با کیفیت با قیمتی مناسب اشاره نمود .

ساعت کاری رستوران قلب باتومی : در تمامی روزهای هفته از 11 قبل از ظهر تا 12 نیمه شب

بهترین رستوران ها در باتومی
بهترین رستوران ها در باتومی

رستوران تاوادوری باتومی

تاوادوری یکی از بهترین رستوران های باتومی است که در خیابان لرمونتو واقع شده و غذاهای خوشمزه گرجی را با قیمتی مناسب در اختیار گردشگران تور باتومی و شهروندان باتومی قرار می دهد . Tavaduri که از سرشناس ترین رستوران های شهر باتومی است چاناخی و خینکالی بسیار خوشمزه ای دارد که حیف است فرصت خوردن آن ها را از دست بدهید .

ساعت کاری رستوران تاوادوری باتومی : همه روزه از ساعت 9 صبح تا 12 نیمه شب

لذت خوردن غذا در برترین رستوران های باتومی
لذت خوردن غذا در برترین رستوران های باتومی

رستوران لاگونا باتومی

لاگونا از معروف ترین رستوران ها در باتومی است که عمده شهرت آن به سبب سرو بهترین خاچاپوری در شهر ساحلی باتومی می باشد . رستوران Laguna که در خیابان گورگلیادزه واقع شده برای پیش غذا سالادهای متنوعی سرو می کند که خوردن ان ها بسیار لذت بخش می باشد .

ساعت کاری رستوران لاگونا باتومی : در تمامی روزهای هفته از 8:30 صبح تا 11:30 شب

معروف ترین رستوران های باتومی
معروف ترین رستوران های باتومی

رستوران بلوار قدیمی باتومی

یکی از سوالاتی که ذهن گردشگران را قبل از سفر به باتومی مشغول می کند این است که در کدام رستوران های باتومی غذا بخوریم . در پاسخ به این سوال باید گفت رستوران های خوبی در باتومی وجود دارد که رستوران بلوار قدیمی یکی از آنهاست . در این رستوران منویی متنوع از غذاهای گرجی و بین المللی در مقابل مشتریان قرار می گیرد که انتخاب را برای آنان دشوار می سازد . فضای رستوران Old Boulevard دوست داشتنی بوده و قیمت غذاهای آن متوسط می باشد .

ساعت کاری رستوران بلوار قدیمی باتومی : در تمامی روزهای هفته از 9 صبح تا 12 نیمه شب

بهترین رستوران ها در باتومی
بهترین رستوران ها در باتومی

رستوران کیزیکی باتومی

از نظر سایت معتبر تریپ ادوایزر رستوران کیزیکی یکی از برترین رستوران های باتومی است که کارش ارائه غذاهای خوشمزه با قیمتی متوسط می باشد . رستوران Kiziki دارای سرویس مناسب و خدمه دوست داشتنی بوده و برای وعده های صبحانه ، ناهار و شام پذیرای مشتریان می باشد .

ساعت کاری رستوران کیزیکی باتومی : در تمامی روزهای هفته از 9 صبح تا 23:30 شب

بهترین رستوران ها در باتومی
بهترین رستوران ها در باتومی

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید