۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

بهترین تفریحات آبی باتومی

باتومی با وسعتی بیش از 64 کیلومتر مربع در مجاورت دریای سیاه فرصت لذت بردن از انواع تفریحات را فراهم نموده است . از آنجایی که یکی از اهداف سفر تفریح و سرگرمی است وجود انواع فعالیت های تفریحی و سرگرم کننده در باتومی موجب شده سال به سال بر تعداد شرکت کنندگان تور باتومی گرجستان افزوده گردد . در این مطلب سعی شده بهترین تفریحات آبی باتومی برای علاقه مندان معرفی گردد با لذت سفر تا انتها همراه باشید .

 

غواصی در باتومی

غواصی یکی از مهیج ترین تفریحات آبی در باتومی و دیگر شهرهای ساحلی است . برای تجربه این فعالیت تفریحی علاقه مندان می توانند به مراکز غواصی باتومی مراجعه نموده و بعد از کسب آموزش های لازم در عمق کم ، به زیر آب رفته و از دنیای رنگارنگ زیر دریای سیاه لذت ببرند . در مراکز غواصی امکانات لازم در اختیار مراجعه کنندگان قرار می گیرد شرکت کنندگان می توانند به مدت 1 تا 4 ساعت به غواصی بپردازند . Batumi Diving Center که از بهترین اماکن برای آموزش غواصی است در خیابان اندریا پیروودیولی شماره 28 واقع شده و در تابستان ها پذیرای گردشگران می باشد .

بهترین تفریحات آبی در باتومی
بهترین تفریحات آبی باتومی

قایق سواری در باتومی

یکی از هیجان انگیزترین تفریحات باتومی قایق سواری در دریای سیاه می باشد . هزینه قایق سواری در باتومی بسته به عواملی چون نوع قایق ، تعداد نفرات و مدت زمان قایق سواری تعیین می گردد . در باتومی چندین نوع قایق وجود دارد که از محبوب ترین ان ها می توان به قایق های سی استار ، بنانا ، باربار ، گلدن فیش ، ایبریا ، مرکوری ، کراس ایر و فورتونا اشاره نمود . هزینه استفاده از این قایق ها از 1 تا 100 لاری و گنجایش آنان 5 تا 60 نفر می باشد .

مهیج ترین تفریحات باتومی
هیجان انگیزترین تفریحات باتومی

پارک آبی باتومی

آکوا پارک باتومی یکی از مراکز تفریحی پرطرفدار و از پارک های تفریحی باتومی است که در سال 2013 در کنار ساحل باتومی تاسیس شده تا با دو استخر بزرگسال و دو استخر کودک و همچنین سرسره های مختلف خود گردشگران تور باتومی را برای ساعتی سرگرم سازد . پارک آبی باتومی گرجستان علاوه بر قسمت تفریحی دارای چندین کافه و رستوران به منظور استراحت و رفع خستگی مراجعه کنندگان می باشد .

محبوب ترین پارک های آبی گرجستان
پارک های تفریحی باتومی

فلای بورد در باتومی

از دیگر برترین تفریحات ابی در باتومی می توان به فلای بورد اشاره نمود . این تفریح مهیج مخصوص تابستان ها بوده و در دیگر فصل ها در ساحل باتومی قابل انجام نیست . در این تفریح مهیج و جدید گردشگران بر روی سطحی ایستاده و با استفاده از شلنگ مرتبطی به واترکرافت و قایق هدایت می شوند و در هوا به حرکت در آمده و معلق خواهند بود .

تفریحات در باتومی
بهترین تفریحاتی که می توانید در باتومی انجام دهید

جت اسکی در باتومی

با اینکه اغلب تفریحات آبی باتومی گران هستند اما ارزش یکبار تجربه کردن را دارند . جت اسکی یکی از تفریحات مهیج با قیمت مناسب است که گردشگران برای استفاده 15 دقیقه ای از آن باید تقریبا 70 لاری گرجستان پرداخت نمایند . تجربه جت اسکی و اسکوتر برقی به فصل تابستان محدود شده است .

محبوب ترین تفریحات دریایی باتومی
بهترین تفریحات آبی باتومی

پاراشوت در باتومی

پاراشوت از دیگر تفریحات دریایی محبوب در باتومی است که برای هر 15 دقیقه آن باید 80 لاری پرداخت نمود . اگر خیلی از ارتفاع و ورزش­ های آبی ترسی ندارید ، پاراشوت می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای شما باشد . از ماه اوریل به بعد با افزایش حجم گردشگر و مساعد شدن آب و هوا بر تعداد متقاضیان پاراشوت در باتومی افزوده می شود .

j,v fhj,ld
بهترین تفریحات آبی باتومی

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید