۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

بهترین مراکز خرید کوالالامپور

کوالالامپور دارای مراکز خرید فراوانی است که در آنها انواع جنس ها از هر جای دنیا پیدا می شود و گردشگران تور کوالالامپور با هر سلیقه و بودجه ای می توانند جنس مورد نظر خود را بیابند. اکثر مراکز خرید مدرن و شیک کوالالامپور در مرکز شهر می باشد . علاوه بر این مراکز خرید ارزان در کوالالامپور نیز وجود دارد که نسبت به قیمت دارای کیفیت مطلوبی است . در مراکز خرید مالزی انواع برند ها از سراسر دنیا با قیمتی مناسب وجود دارد در این مطلب بهترین مراکز خرید کوالالامپور نام می بریم.

محله Petaling (خیابان چینی ها)

این بازار در خیابانی در محله ی چینی ها قرار دارد که اکثر گردشگران تورمالزی برای خرید و تماشا به این خیابان می روند.در این خیابان انواع کالاهای مانند مواد غذایی، اسباب بازی ، وسایل تزئینی وجود دارد . جهانگردان از عصر تا آخرشب در این خیابان گشت می زنند و لذ می برند.

معروف ترین مراکز تجاری کوالالامپور
معروف ترین مراکز تجاری کوالالامپور


فروشگاه بزرگ Mid Valley
یکی از بزرگترین و معروف ترین فروشگاه های جنوب شرق آسیاست که وسعت آن به 5/4 میلیون متر مربع می رسد . و به بخش هایی همچون دو هتل ، بخش اداری ، بازار و غیره می باشد. همچنین گردشگران و جهانگردان زیادی به دلیل امکانات بی شمار آن مانند سرگرمی های مختلف ، گوناگونی اجناس ، و مکان های استراحت از این مجتمع بزرگ بازدید می کنند. در این فروشگاه بزرگ شعباتی از مراکز خرید ژاپن ،فروشگاه های زنجیره ای فرانسه به همراه خورده فروشی های فراوان قرار دارد.همچنین دارای 2 سالن غذاخوری با غذاهای بین المللی ودیگر غذاها می باشدبرخی از معرف ترین طراحان دنیا مانند طراحان طلا و جواهر در این مرکز خرید شعبه دارند.

مراکز تجاری کوالالامپور
مراکز تجاری کوالالامپور


مرکز تجاری Suria در برجهای پتروناس

این مرکز تجاری در برج های معروف پتروناس واقع شده . و انواع شرکت های معروف خارجی در این مرکز شعبه دارند. شرکت های معتبری مانند Marks & Spencer Tiffany ، Polo ، DKNY ، Calvin Klein  در 6 طبقه ی مرکز تجاری مرکــز تجــاری Suria KLCC شعبه دارند. همچنین شرکت های معتبر ژاپنی مانند Kinokuniya نیز در این مرکز شعبه دارند. همچنین دارای کافی شاپ و رستوان های عالی می باشد این بازار از طریق تونلی به آکواریــوم KLCC و ایســتگاه LRT متصل می شود.

مراکز خرید کوالالامپور
مراکز خرید کوالالامپور


مجتمع برجایا

ین مجتمع تنها یک مرکز خرید نمی باشد یکی از وسیع ترین مراکز تجاری تفریحی در دنیاست. دارای یک شهر بازی سرپوشیده بزرگ که به دنیای کیهان معروف است که از بهترین شهر بازی های سرپوشیده ی دنیاست. این مرکز دارای وسعت 3.4 میلیون متر مربع می باشد. و از بلند ترین مراکز خرید مالزی است. همچنین دارای زمین اسکیت ، استخر شنا ،Roller coaster (راه آهــن پــر پیــچ و خــم ویــژه کــودکان)  می باشد. اولین سینمای 3 بعدی و دوبعدی مالزی در این مرکز خرید ایجاد شد . دارای 1000 فروشگاه و 65 رستوران می باشد . لازم به ذکر است که این مجتمع در قلب مرکز تجاری کوالالامپور قرار گرفته است.


مجتمع Bukit Bintang و Sungai Wang

در خیابان Bukit Bintang قرار دارد. این دومرکز خرید از قدیمی ترین مراکز خرید کوالالامپور می باشد. و به یکدیگر متصل اند. مدیریت این دو مرکز با هم متفاوت است. در این مرکز انواع کالاهای نفیس یافت می شود. و می توانید برای پایین آوردن قیمت ها نیز چانه بزنید . می توانید در این مرکز خرید مدل لباس های چینی ها، تجهیزات الکترونیکی ،موبایل را بیابید . گاهی اوقات در روزهای تعطیل فروشندگان محلی برای فروش کالاهای خود به این مراکز خرید می آیند.

علاوه بر این مراکز خرید مرکزخرید پاویلیون از بهترین مراکز خرید کوالالامپور می باشد.

 

بهترین مراکز خرید کوالالامپور
بهترین مراکز خرید کوالالامپور

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید